• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv SkyWars Takım Sorunu

Ekte görünen videodaki gibi 2 üyemiz Pirates mapinde takım olmakta.
NickNameler:

• growtopiatools
  • YAGIZPRO1
Şikayetimin kanıtımla yeterli olduğunu düşünüyorum.
(Not: Forum'a gelen güncellemeden sonra şikayetlere bakılacağı anlamı ortaya çıktığı için konuyu açıyorum.)

AmIMad_

Aktif Üye
Evet dediğiniz gibi foruma gelen güncelleme sonrasında şikayetlere bakılıyor.Ancak atladığınız bir nokta var, şimdilik sadece "EggWars ve Creative" konu başlıkları altında bulunan şikayet konularına bakılacak.
Detaylı açıklama için "buraya tıklayınız".

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Maalesef benimde böyle bir sorunum var 2018-04-08_11.47.38.png
Buradaki 2 kişi (faruks, gamzelim_xv) 8 Nisan 2018'de 11:49'da team olmuşlardır
Bunlar ; Acilen Gereğinin yapılması lazım.

faruks
gamzelim_xv

skywars'ta hemen hemen herkes team oluyor.
her team olanı ss atsak ban yeseler oyuncu kalmaz yapacak bişey yok.
Bak ne diyeceğim. Madem böyle düşünüyorsunuz. O zaman Sw-3 adında yeni bir modül gelsin ve eskiden var olan Mario gibi mapler yüklensin. Solo ve Team olarak ikiye ayrılan SkyWars'ın tadını çıkaralım. Evet, mesaj biraz İstek ve Önerileriniz kısmına kaçmış olsa da buraya yazmak istedim.

Bak ne diyeceğim. Madem böyle düşünüyorsunuz. O zaman Sw-3 adında yeni bir modül gelsin ve eskiden var olan Mario gibi mapler yüklensin. Solo ve Team olarak ikiye ayrılan SkyWars'ın tadını çıkaralım. Evet, mesaj biraz İstek ve Önerileriniz kısmına kaçmış olsa da buraya yazmak istedim.
Bu Mesajı İstek Ve Öneriye Atarsan Ekleyebilirler Belki Konu Oluşturursan Sevinirim :)