• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Skywars Sıralama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
Bugün bi siteye bakayım dedim ve skywars sıralama eklendigini gördüm ama karışık oldugu için kendi nick imi göremedim Sıralamanın Kill veya vb. şey üzerinden yeniden düzenlenmesi gerektigini düşünüyorum.

FerdiOfficial

Editör Adayı
Bugün bi siteye bakayım dedim ve skywars sıralama eklendigini gördüm ama karışık oldugu için kendi nick imi göremedim Sıralamanın Kill veya vb. şey üzerinden yeniden düzenlenmesi gerektigini düşünüyorum.
Evet , bende buna şahidim sitede yanlış bir leaderboard sıralaması var. Fakat skywarsla şuanlık bakılmamaktadır . Sorunu yinede belirttiğiniz için teşekkürler.

'' İpucu ''
Sadece Yetkililer Kullanabilir.
Yanında
'' Admin ''
Yazıyor.
Konuyu Tekrar Açmanızı Tavsiye ediyorum.
İpucu Etiketi Olmadan.
Aksi Takdirde uyarı alırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.