• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Skywars mesken tutan 3-4 kişi.

• Konbuyu başlatan Silindi_5815
  • Başlangıç tarihi
S

Silindi_5815

Herkese merhaba! Skywars girdiğim zaman 3-4 kişilik bir grup tarafından sözlü olarak taciz edildim, gereken işlemi yetkililerin uygulamasını arz ediyorum. (Bu arada daha yazmayı bilmeyen bir kullanıcı tarafından bilgisayarımın çökertileceğine yönelik tehdit aldım ne kadar komik olsada gerekli işlemin uygulanması şart.)

Ekli dosyalar

Kısa Zamanda Ceza Alırlar Diyelim Böyle Arkadaşlar Huzurunu Bozuyorsa İgnore Atabilirsin Senin İçinde Rahat Olur İyi Oyunlar.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Bu kişileri tanıyorum.Özelliklede _Erva_Filiz_ adlı arkadaşı.Bunlar kendilerini sky wars'ın tanrısı gibi görüyorlar.Bana egg wars'ta : ''BersanPvP burada kendini bir şey sanma yiyorsa sw gel'' gibi cümleler kullanıp,yenildikten sonra da ağır küfürler kullanmışlardı.Bu kişilere en kısa sürede ceza-i işlem uygulanmalı. @Eren || TheRazorGod

FerdiOfficial

Editör Adayı
Bu kişileri tanıyorum.Özelliklede _Erva_Filiz_ adlı arkadaşı.Bunlar kendilerini sky wars'ın tanrısı gibi görüyorlar.Bana egg wars'ta : ''BersanPvP burada kendini bir şey sanma yiyorsa sw gel'' gibi cümleler kullanıp,yenildikten sonra da ağır küfürler kullanmışlardı.Bu kişilere en kısa sürede ceza-i işlem uygulanmalı. @Eren || TheRazorGod
SKYWARS Tanrısı olarak mı görüyolar ;) başlarında benim ne tanrısı.

SKYWARS Tanrısı olarak mı görüyolar ;) başlarında benim ne tanrısı.
Hack ve scaffold tanrısı de kısaca.
Herkese merhaba! Skywars girdiğim zaman 3-4 kişilik bir grup tarafından sözlü olarak taciz edildim, gereken işlemi yetkililerin uygulamasını arz ediyorum. (Bu arada daha yazmayı bilmeyen bir kullanıcı tarafından bilgisayarımın çökertileceğine yönelik tehdit aldım ne kadar komik olsada gerekli işlemin uygulanması şart.)
Bunları boşver çok iyi tanıyorum.Zamanımda kankalarımdı.Takma sen bunları beyinden sıkıntılılar.

S

Silindi_5815

Hack ve scaffold tanrısı de kısaca.

Bunları boşver çok iyi tanıyorum.Zamanımda kankalarımdı.Takma sen bunları beyinden sıkıntılılar.
Sıkıntı etmiyorum zaten böyle şeyleri lakin, huzur kaçırıyorlar zaten beni hackleyeceğini iddia eden kişinin ınstagram hesabını buldum 10 veya 11 yaşında yaşı ile alay etmiyorum ama büyüklerine saygılı olmaları şart.

Sıkıntı etmiyorum zaten böyle şeyleri lakin, huzur kaçırıyorlar zaten beni hackleyeceğini iddia eden kişinin ınstagram hesabını buldum 10 veya 11 yaşında yaşı ile alay etmiyorum ama büyüklerine saygılı olmaları şart.
Eh.Haklısın sende.Onlara yazık.Yapılacak bir şey yok.Derslerini çalışsalar bari.Herkesin Tehdit'i kendisine.

BroAnilBro

Süper Üye
Beyler O _ErvaFiliz_ Gerçek _ErvaFiliz_ Değil Oynamam için istedim verdi saolsun o _ErvaFiliz_ Hesabındaki kişi Benim Ne uygulanıyorsa ban falan bana Uygulansın Hesabım: BroAnilBro

BroAnilBro

Süper Üye
Tam da dediklerini yazacaktım.
_Erva_Filiz_ vs kişiler kendilerini oranın hükümdarı sanıyorlar. Aslında korkağın teki ama neyse.

knk senin hiç mantıksız yorumun yok mu :D
Yav olum bazı konularda çok gücüme giden şeyler oluyor biyerlerim şişmesin diye yazıyorum onlarıda onun dışında çok az vardır o da bazen arkadaşlarla sohbete dalınca yani özel mesaj oluşturmaya bile üşeniyorum :).