• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SKYWARS LOBİSİNDE SEYİRCİ OLARAK KALDIM

Artık bana yardımcı olurmusunuz 1 haftadadır aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve çok sıkıldım lütfen yardımcı olun ve tek ben değil bir çok kişide bu sorunu yaşıyor İkonia network den yardım bekliyorum

AmIMad_

Aktif Üye
Artık bana yardımcı olurmusunuz 1 haftadadır aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve çok sıkıldım lütfen yardımcı olun ve tek ben değil bir çok kişide bu sorunu yaşıyor İkonia network den yardım bekliyorum
Gerçekten genel bir sorun olduğuna eminseniz ya da bunun gibi aciliyet gerektiren bir konuysa Faction bölümünden bildirebilirsiniz.Faction bölümünden bildirmenizin gerekli olmasının sebebiyse sadece Faction başlığı altında yetkili bir editör bulunmasıdır.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.