• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyBlock-Hileli Skyblock

Sanırım bu serveri ayakta tutan tek oyun skyblock diğer güncellemeleri bırakın buna ve survival a yoğunlaşın bence. Aynı zamanda bazı sorunlar var oyunda örnek verecek olursak: Fotoğraftanda anlaşıldığı gibi içinde her rengin olduğu dev bir koyun çiftliği yapmıştım ama kısa süre içerisinde hepsi mob temizlenmesi yüzünden bir bir yok oldu. Bu ve bunun gibi sorunları oyunculara sorarak öğrenip halltemenizi öneririm

Bende öyle düşünüyorum zaten bir tek skyblock u güzel onun dışındakiler kimse kusura bakmasın ama çöp.(Survival hariç)
Survival da çöp.Hile koruması acayip kötü ve pay to win direkt.İstediğin gibi hile açabilirsin.Kaç yıl oldu hala /fly varken bhop açmayı düzeltemediler.Artık /fly olmadan da açabiliyorsun bhop.Tek amacı hile ve para yatırmak.Eski haliyle arasında fark yok.

Survival da çöp.Hile koruması acayip kötü ve pay to win direkt.İstediğin gibi hile açabilirsin.Kaç yıl oldu hala /fly varken bhop açmayı düzeltemediler.Artık /fly olmadan da açabiliyorsun bhop.Tek amacı hile ve para yatırmak.Eski haliyle arasında fark yok.
Çok haklısın factionsdan farksız resmen survival Factival desek yeridir.

Byismail

Aktif Üye
Sanırım bu serveri ayakta tutan tek oyun skyblock diğer güncellemeleri bırakın buna ve survival a yoğunlaşın bence. Aynı zamanda bazı sorunlar var oyunda örnek verecek olursak: Fotoğraftanda anlaşıldığı gibi içinde her rengin olduğu dev bir koyun çiftliği yapmıştım ama kısa süre içerisinde hepsi mob temizlenmesi yüzünden bir bir yok oldu. Bu ve bunun gibi sorunları oyunculara sorarak öğrenip halltemenizi öneririm

Tüm sunuculardaki korumayı düzelteseler aslında server'de daha çok oynanır ve 1-2 oyun gelmesi şart

Arkadaslar Kimse Burada Şu guzel bu guzel
Demesin sunucunun her minigamesi onemsenmeli Biz Faction Sunucusuna Guncelleme gelmiyor diye Sunucuya dahi girmiyoruz... Sunucu sadece Survival ve Skyblocktan ibaret degil Bana gorede survival ve skyblock cöp

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.