• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Skyblock Rehber

Sizce Rehber Olmalımıyım ?

• Evet.

Kullanılan: 2 66,7%
  • Hayır.

Kullanılan: 1 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    3
Skyblock-2 De Rehber Sorunu vardı.Küfürler,Reklam,Sp satısı vardı.Bunu az da olsa azaltmak için Skyblok-1 e mutlaka 1 Rehber lazım.Reklamı Dindirmek sistem ile zor nedeni ise özel karakter kullanıyorlar.Ama Rehber oyunda olursa Özel karakter Fark etmez direk mute atar.

Peki Neden Ben ?

----------> Factions ve Skyblock sunucusunda uzun zamandır oynuyorum [Hatta Forumda Zuera diye eski bir hesabım var].

----------> Normal Oyunculara Bir şey anlatıbiliyor ve Daha çok şey biliyorum.

---------> Server Admin ve Editörlerinin İsimlerini biliyorum fakat onlardan beni fazla kişi yok. [Kaan,Görkem biliyor].

---------> Skyblock Sunucusunda Kendimce Sevildiğimi Sanıyorum.

Eğer ki bu bakış açısıyla bakıyorsak bende kendimi rehber olmak adına sunabilirim. Ancak, dediğiniz gibi sistemin yetersizliğini editör paneli gideriyor. SkyBlock için de raporlara bakılmaya başlandığında ve sistem tamamen aktif hale geldiğinde bu sorunlar bitecektir.

Eğer ki bu bakış açısıyla bakıyorsak bende kendimi rehber olmak adına sunabilirim. Ancak, dediğiniz gibi sistemin yetersizliğini editör paneli gideriyor. SkyBlock için de raporlara bakılmaya başlandığında ve sistem tamamen aktif hale geldiğinde bu sorunlar bitecektir.
Aynen Dediğiniz gibi sistem yetersizliği giderildiğinde bunlar kısmende olsa giderilebilir ama bu bir rehber ihtiyacını oldugunu değiştirmez bence.İyi forumlar...

Skyblock-2 De Rehber Sorunu vardı.Küfürler,Reklam,Sp satısı vardı.Bunu az da olsa azaltmak için Skyblok-1 e mutlaka 1 Rehber lazım.Reklamı Dindirmek sistem ile zor nedeni ise özel karakter kullanıyorlar.Ama Rehber oyunda olursa Özel karakter Fark etmez direk mute atar.

Peki Neden Ben ?

----------> Factions ve Skyblock sunucusunda uzun zamandır oynuyorum [Hatta Forumda Zuera diye eski bir hesabım var].

----------> Normal Oyunculara Bir şey anlatıbiliyor ve Daha çok şey biliyorum.

---------> Server Admin ve Editörlerinin İsimlerini biliyorum fakat onlardan beni fazla kişi yok. [Kaan,Görkem biliyor].

---------> Skyblock Sunucusunda Kendimce Sevildiğimi Sanıyorum.

Alım almıyorlar ki yapacak bişi yok.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.