• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Siyaset

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba, eggwars-1 sunucusunda ağır şekilde siyaset yapılıyor.Herkes birbirine küfür ediyor.İşte o şahışlardan biri.
Şikayet edilen kişi: Zumrudu_Anka
Şikayet sebebi:
Küfür, siyaset
Kanıt ve /ss komutu:
2018-06-24_21.53.52.png 2018-06-24_21.54.29.png 2018-06-24_21.52.43.png

Ekli dosyalar

Zumrudu_Anka adlı şahısa gereğinin yapılacağını umuyorum. Ayrıca Efe hiç uyarmayı denediniz mi? Birde ss'leri yeterince inceledim ve simo oyuncusu uyarma olayı gibi bir şeyde bulunmuş ve bu Zumrudu_Anka'nın susmasına yetmiş. Ss almadan önce bir uyarmayı deneseniz daha mantıklı olur. İyi Oyunlar.

Merhaba, eggwars-1 sunucusunda ağır şekilde siyaset yapılıyor.Herkes birbirine küfür ediyor.İşte o şahışlardan biri.
Şikayet edilen kişi: Zumrudu_Anka
Şikayet sebebi:
Küfür, siyaset
Kanıt ve /ss komutu:
Ekli dosyayı görüntüle 6743 Ekli dosyayı görüntüle 6744 Ekli dosyayı görüntüle 6742
Orada siyaset yapan tek bir kişi yok Ayrıca sana ne zararı dokunuyor (ÖLDÜRMEZ merak etme) chatte siyasetle ilgili bir şey yazsa ne olacak adı üstünde egg wars (Yumurta Savaşları) sohbet yeri değil amaç oyun oynamak bırak kendileri düşünsün hata yapan kendileri

Selam, şikayet ettiğiniz kişinin küfür ettiği tespit edildi.En kısa sürede gerekli yaptırım uygulanacaktır.Konu kilitlenmiştir.

Rapor durumuna bakmak için: "Buraya tıklayınız". (3 yıl yazsa bile sınırsız istedim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...