• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Şikayet Formu (Alsancak33)

Şikayet edilen kişi : Alsancak33
Şikayet Sebebi : Hile (anti knockback ve kill aura)
Açıklama: Ormanda yürüyordum ve Alsancak33 ile karşılaştım afk duruyordu düz vurdum ve anti knockback olduğunu farkettim videoya çekip şikayet oluşturayım dedim gösterirken geldi ve beni kesti kill aura ile tüm server hack kullandığını biliyor zaten videoda gördüğünüz gibi lütfen cezalandırılsın bu oyuncu bıktık bu hilelerden.

Evet hile kullandığı videoda belli oluyor yetkililer konuyla ilgilenecektir
Şunuda söyliyim sürekli ve kullanma :)

Şikayet edilen kişi : Alsancak33
Şikayet Sebebi : Hile (anti knockback ve kill aura)
Açıklama: Ormanda yürüyordum ve Alsancak33 ile karşılaştım afk duruyordu düz vurdum ve anti knockback olduğunu farkettim videoya çekip şikayet oluşturayım dedim gösterirken geldi ve beni kesti kill aura ile tüm server hack kullandığını biliyor zaten videoda gördüğünüz gibi lütfen cezalandırılsın bu oyuncu bıktık bu hilelerden.
Evet.Hack olduğunu bütün herkes biliyor ve SURV-1 de ceza alıcak o garanti gereği yapılır en kısa sürede umarım.

ErenRyz456

Editör Adayı
Başkalarının hack olup olmaması bizi ve sizi ilgilendirmez. Hack kullanmak yasaktır. Ve kural ihlalidir. Hack olduğu tespit edilenlere cezası verilir.

Lowxy

Süper Üye
HardSurvival'da hile koruması yokmu ? Varsada nasıl böyle kullanabiliyor anlamadım, @erenbabaTR41 editör olunca kalmaz bu hileler :)

NOT:Birini şikayet etmek için illa @ErenRyz456 'nın gösterdiği formu kullanmanız gerekli değildir.(Bilgi amaçlı yazdım)

AmIMad_

Aktif Üye
HardSurvival'da hile koruması yokmu ? Varsada nasıl böyle kullanabiliyor anlamadım, @erenbabaTR41 editör olunca kalmaz bu hileler :)

NOT:Birini şikayet etmek için illa @ErenRyz456 'nın gösterdiği formu kullanmanız gerekli değildir.(Bilgi amaçlı yazdım)
Zorunlu değil fakat düzen ve okunurluk açısından daha iyi.Dolayısıyla böyle şikayet etmeleri daha iyi.

Kill Aura ile adam kesince ara sıra atıyor yani hile koruması biraz sorunlu .

hem o zaten benim arkadaşımın hesabı berkbeyl arkadaşımın hesabını çalıyor birde üstüne hile kullanıyor. Ayrıca bana kendisi hile kullanıyorum dedi.

Benim şikayet formumu kullanan bir kişi bu konu bir beğeniyi hak ediyor.
Biraz geç gördüm, şimdi cevap vermemin sebebi konunun tekrar açılması, sanırsam özel konuşmalardan @MertUlusoy adlı arkadaşa ben söylemiştim o şekilde yazmasını. Biraz yanlış olmuş ama :D