• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

şifre yenileme sorunu

AmIMad_

Aktif Üye
şifremi unuttum epostamı hatırlıyom ama şifremi unutumma basıp epostamı yazınca epostama ilk şifremi gönderiyo güncel şifremi deil ilgilenirmisiniz
Öncelikle Creative kısmında henüz bir editör bulunmamaktadır bu yüzden Faction'dan bu gibi durumları bildirebilirsiniz.Tabi creative sunucusu içersinde olan bir şeyse buraya bildirmeniz daha doğru...Sonrasıysa eğer hesaın e-postasının size ait olduğuna dair bir kanıtınız varsa teamspeak3 adresinden bildirebilirsiniz, elbet bir yetkili bakacaktır ve ilgilenecektir.Yapmanız gerekense teamspeak3 adresine girip destek odalarından birine girmeniz.Ayriyeten sorununuzu isminiz yaparak odaya girerseniz daha iyi olur.İyi günler.
NOT:Sunucunun teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''dur.

KARDEŞİM GİRİŞ YAP Paneline Girdiğin Zaman Orada Şifremi Unuttum ! Yazması Lazım Oraya Tıklayıp E-Postandan YYeni Bir Şifre Yaratabilirsin. İyi Günler İyi Oyunlar.

AmIMad_

Aktif Üye
KARDEŞİM GİRİŞ YAP Paneline Girdiğin Zaman Orada Şifremi Unuttum ! Yazması Lazım Oraya Tıklayıp E-Postandan YYeni Bir Şifre Yaratabilirsin. İyi Günler İyi Oyunlar.
Kendisi zaten eski şifresinin geldiğini belirtmiş yanlış bilgi vermeyiniz.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.