• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SESİMİZİ DUY TÜRKİYE

R3DRAGON

Süper Üye
pınar gültekin.jpg

Anneler!... Erkek çocuklarına doğduğu günden itibaren bir dediği iki edilmeyen sadrazam, kız çocuklarına da geleceğin potansiyel günahkarı muamelesi yaparak yetiştirmeyin ki, gelecekte bir kadının katline başka bir kadın sebep olmasın... yazık... çok yazık

KADIN.jpg

Ben bugün çizilebilecek en zor şeyi çizdim. MEZAR ! Hem de birsürü... Ve o mezar taşlarına hangi isimleri yazacağımı bilemedim. ÇÜNKÜ ÇOK FAZLAYDI ! ÇÜNKÜ HEPSİ ÖNEMLİYDİ !! Daha adı duyulmamış binlercesi vardı ve ben bu kadarını bile zor kaldırdım. Ve hiç birini tanımıyorken, ve belki yanlarından vaktiyle geçip gittiğimi düşünerek. Çocuklarını, annelerini, hayallerini düşünerek. Ve bir gün benim için de birinin mezar taşı çizeceğini düşünerek... Bizi rahat bırakın artık, istediğimiz sadece nefes almak. Belki birde yolda yürümek, gülümsemek, şanslıysak ve güzel bir müzik varsa dans etmek.... Gerçekten basit şeyler, bunlar lüks sayılmamalı bu ülkede. YAPTIĞINIZIN HİÇBİR KİTAPTA YERİ YOK ! BİLESİNİZ. #pınargültekin #pinargultekin #kadıncinayetleri #kadınaşiddetehayır #istanbulsözleşmesiyaşatır #istanbulsözleşmesi #eminebulut #özgecanaslan #nurtaçcanan #şuleçet #aysetubaarslan #güllüyılmaz #cemalmetinavcı #toplumsalcinsiyeteşitliği

İslam'ın kısas emri uygulanmadığı sürece bu memlekette kadın cinayetleri de durmaz, terör de bitmez! Çünkü insanlar 5-10 sene hapis yatıp bir af çıkması sonucu hayatlarına devam edeceklerini umuyorlar.

Oysa Allah-u Teala; ''Ey akıl sahipleri! Sizin için kısasta büyük hayat vardır,ta ki bu sayede cinayetten sakınırsınız'' buyuruyor. Bir insan, bir kadını veya erkeği öldürdüğünde kendisinin de öldürüleceğini kesinlikle bilirse bu ceza çok caydırıcı olur. Dolayısıyla huzur ve selamet sadece İslam'ın hükümlerini tatbiktedir.

Bu vesileyle öldürülen yavrumuz Pınar Gültekin kızımıza Allah-u Teala'dan bol rahmetler niyaz ediyor ve bu elim hadisenin günahlarına kefaret olup ahirette onu azaptan kurtarmasını diliyoruz. Kendisini öldüren katilin üzerine de iki cihanda azaplar, lanetler olsun diye tel'in ediyoruz. Amin!

#PinarGultekin

11 yaşındaki Dartha sesleniyorlar ;D
şimdi 3 tane yan hesap açıcam sonra ana hesabımdan açtığım konuya hepsi farklı olacak şekilde mesajlar atıcam ve beğeni sirkülasyonu başlatıcam nasıl fikir kanka tutar mı

Darth

Süper Üye
Bu konu bence boş. Biliyorum bu durum ciddi ve önemli ama biz bir oyun forumundayız. Kime sesleniyorsunuz acaba? Burada insanlar oyun oynuyor yani neden böyle konu var-
İlk defa doğru birşey dedin. Konu aslinda 7 kişi bir birine beğeni atmaları için açtılar yoksa hic umrunlarinda bile diyil. Oyunda o shift leri herb zaman egg wars ve creativede goruyoruz...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.