• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SERVERİN İLK FİLMİ

BlackShadow

Zamanın silemediği o kadar çok şey var ki…
İzleyiniz.
:eek:serverin ilk filmi:eek:
OYUNCULAR
ZeynepOyunda |Yönetici,Film Sahibi|

hesese
AmImad_ @AmIMad_
Flora_Girl @Flora_Girl
mertxx99
Serhatt
EpicGhost_UTC
OYNAYAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER
Serverde Film Yarışması Yapabilirmisiniz @Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @AmImad_ Kazanana "Kredi" Verin Ama Ben Bu Filmle Başlamıcam.. Güzel Yorumlarınızı Bekliyorum İlk Filmim Yapabildiğim Anca Bu Acemiyim :)
Deep Web'in Dipsiz Çukuru :p

irem

Süper Üye
Konusunu Pek Anlamadım Ama Saçma Omuş. Yinede Elinden Geldiğini Yapmışsın, Eline Sağlık.

XCILGINX

Süper Üye
Hacı ciddiyim. Herkez diyecek bırakmadı bu (argo kelimeler) sırf şu video için yazmasam olmayacaktı. ıq sıfırlandı.

emrekral

Süper Üye
Hacı ciddiyim. Herkez diyecek bırakmadı bu (argo kelimeler) sırf şu video için yazmasam olmayacaktı. ıq sıfırlandı.
Kaç ay önceki konuyu hortlattığından dolayı video yapan kişiye ile aynı "ıq(AQ)" seviyesine sahipsin.

aslında biraz daha uğraşırsan
güzek bir film yapabilirsin 20 dakika civarı tamamen server'ı tanıtan bir film her zaman yaşanan klasikleri toplarsın bir videoya

Konu neden hortluyor, gerçekten merak ediyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.