• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SERVERİN İLK FİLMİ

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
İzleyiniz.
:eek:serverin ilk filmi:eek:
OYUNCULAR
ZeynepOyunda |Yönetici,Film Sahibi|

hesese
AmImad_ @AmIMad_
Flora_Girl @Flora_Girl
mertxx99
Serhatt
EpicGhost_UTC
OYNAYAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER
Serverde Film Yarışması Yapabilirmisiniz @Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @AmImad_ Kazanana "Kredi" Verin Ama Ben Bu Filmle Başlamıcam.. Güzel Yorumlarınızı Bekliyorum İlk Filmim Yapabildiğim Anca Bu Acemiyim :)

Aa benim bunda haberim yok ki:p
AFK idim yha neyse güzel olmuş emek vermişsin ayrıca sana tavsiyem yazıları kendin yazmaman:)

S

Silindi_5815

Bu onun ilk videosu ve yaşı küçük bir kullanıcı değişiklik olmasını istemiş, farklılıklar değişiklik getirir sevmediysen söylemeyip daha iyi yapabileceğini söyleyebilirdin.
İzleyiniz.
:eek:serverin ilk filmi:eek:
OYUNCULAR
ZeynepOyunda |Yönetici,Film Sahibi|

hesese
AmImad_ @AmIMad_
Flora_Girl @Flora_Girl
mertxx99
Serhatt
EpicGhost_UTC
OYNAYAN HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER
Serverde Film Yarışması Yapabilirmisiniz @Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @AmImad_ Kazanana "Kredi" Verin Ama Ben Bu Filmle Başlamıcam.. Güzel Yorumlarınızı Bekliyorum İlk Filmim Yapabildiğim Anca Bu Acemiyim :)
Öncelikle ellerine sağlık uğraşılmış bir video gene de lakin bu tür şeyler ile iç içe olduğum için her türlü kurgusunu çekimini ben karşılamak isterim, sesli bir kurgu neden güzel olmasın ki?

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Bu onun ilk videosu ve yaşı küçük bir kullanıcı değişiklik olmasını istemiş, farklılıklar değişiklik getirir sevmediysen söylemeyip daha iyi yapabileceğini söyleyebilirdin.

Öncelikle ellerine sağlık uğraşılmış bir video gene de lakin bu tür şeyler ile iç içe olduğum için her türlü kurgusunu çekimini ben karşılamak isterim, sesli bir kurgu neden güzel olmasın ki?
Evet İlk Videom Belki Bundan Sonrakiler Daha İyi Olur... Saol Bide

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
İyi güzel ama yazıları elle yazmana gerek yoktu :D. Ayrıca, beni de AFK iken çekmişsin. Deseydin sonradan istediğin pozu verirdim.

Fikir fikirdir ama çok basit olmuş.
Evet İlk Videom Bende Farkındayım :D :) Yazıyı Yapamadığımdan Dolayı Ben Yazmak Zorunda Kaldım. O Poz İyiydi :) Yeni Film Yakında ! Çekimler Başladı Bile

Dalgasına dedim.Ciddi anlamda demedim demem de :)

ErenRyz456

Editör Adayı
İyi güzel ama yazıları elle yazmana gerek yoktu :D. Ayrıca, beni de AFK iken çekmişsin. Deseydin sonradan istediğin pozu verirdim.

Fikir fikirdir ama çok basit olmuş.
Elle Yazması estetik katmış.

Hoş bir video olmuş. Kendi alanında bir ilk.

Ve filminize ödül yağdı!

Screenshot_3.png Yılın en iyi oscar filmi <> Konya Craft Filmi

Screenshot_4.png Yılın en iyi oyuncusu <>@ZeynepOyunda

Sizi tebrik ediyorum!

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.