• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Server Yeniliği

Haklı mıyım?-Haksız mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    5

KerimB

Yeni Üye
Uzun zamandan beri bu sunucu da oyun oynuyorum ve nereden baksan gelip geçen her şeyi görmüşlüğüm vardır. Bu yıllar içinde çoğu sunucular çağ atladı ve sunucularını bayağı bir geliştirdi, yeni üyeler kazandı. Bu sunucu da doğru düzgün bir ilerleme kaydedildiğini düşünmüyorum. Zamanında her bir bölümü aktif olan bu sunucu şuanda 200 kapasiteye bile ulaşamıyor. Bu sunucu için adminler benim gözümde uğraşmıyor ve bu sunucunun gelişmesi için çaba göstermiyor. Uzun süredir bulunduğum bir sunucunun böyle çöküş yaşamasını görmek zavallıca... Umarım en yakın zamanda bu sunucuyu geliştirecek bir etmen bulur ve emeğinizin hakkını alırsınız.

Uzun zamandan beri bu sunucu da oyun oynuyorum ve nereden baksan gelip geçen her şeyi görmüşlüğüm vardır. Bu yıllar içinde çoğu sunucular çağ atladı ve sunucularını bayağı bir geliştirdi, yeni üyeler kazandı. Bu sunucu da doğru düzgün bir ilerleme kaydedildiğini düşünmüyorum. Zamanında her bir bölümü aktif olan bu sunucu şuanda 200 kapasiteye bile ulaşamıyor. Bu sunucu için adminler benim gözümde uğraşmıyor ve bu sunucunun gelişmesi için çaba göstermiyor. Uzun süredir bulunduğum bir sunucunun böyle çöküş yaşamasını görmek zavallıca... Umarım en yakın zamanda bu sunucuyu geliştirecek bir etmen bulur ve emeğinizin hakkını alırsınız.
Uğraşmaya çalışıyorlar elinden geldiğince sadece bekleyin veya hilelere sövün. Koyduğum ss çalışmasının bir belirtisi mi??

Ekli dosyalar

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.