• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SERVER GELİŞMESİ

SELAMLAR İKONİA AİLESİ İKONİA SERVERİ ARTIK GELİŞMELİ YENİ MİNİGAMES'LER GETİRİLMELİ MESELA GRAVİTY KATİL KİM VB.BÖYLE MİNİGAMESLER GELİRSE AÇIKCASI SERVER DAHA ÇOK GELİŞİR VE SKİNLER 1 AYDA VEYAHUT 1 HAFTA DA GÜNCELLENMELİ ÇÜNKÜ OYUNCULAR BU KONUDA SIKINTI YAŞIYOR SERVER DAHA ÇOK DİSİPLİNLİ OLMALI YOKSA HERKES BİRBİRİNİN YEDİ CEDDİNE AİLESİNE SÜLALESİNE SÖVEBİLİR(SÖVÜYORLAR)O YÜZDEN İKONİA DAHA ÇOK GELİŞMELİ CEVAPLARINIZI VE İKONİA SERVERİNİN YETKİLİLERİNDEN BU KONUDA Kİ İLGİ VE AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM SAYGILARIMLA..

Bana kalırsa küfür vb. konularda bir şeyler yapılabilir.En başta ''Rehber, deneme rehber'' gibi yetkili kişiler alınmalı.Bu kişiler sunucuda oldukları vakit sohbet kısmı açık olacak mesela.Olmadıkları vakitse sohbet kapalı olacak.Dolayısıyla bu olay da sona ermiş olur.

Ve konunun destekçisiyim :)

Bana kalırsa küfür vb. konularda bir şeyler yapılabilir.En başta ''Rehber, deneme rehber'' gibi yetkili kişiler alınmalı.Bu kişiler sunucuda oldukları vakit sohbet kısmı açık olacak mesela.Olmadıkları vakitse sohbet kapalı olacak.Dolayısıyla bu olay da sona ermiş olur.

Ve konunun destekçisiyim :)
kardeş senin olay imkansızında ötesinde konuşmayı kapatma şansı yok oyuncular bu sefer nerde muhabbet edicek forumu kullanan 5 10kişi var
konu ancak soyle kapatılır reklamcıları banlayan console küfür derecesine göre küfürü banlayabilir
örnegin: Ben Senin A-mına koyum gafı küfür olarak algılanmıor oyunda
yerine * / - + , , . : ! ' ^+%&7/()=?_- * işaretlerde koyulanbilir bunun ile alakalı büyük bir güncelleme olursa düzelir boyle birşeyde imkansız adam selamün aleyküm yazıcak 10 dk 5dk mute yicek yanı buna cözüm yok

ha belki serverde 40kişi var online oylama sistemi kurulabilir oyuncuların 4/3 ü bu adam küfür etti yi işaretlerse 30kişi yani
10dk mute console tarafından 2. sefer 3 . sefer die artarsa gayet caydırıcı bir cözüm olur

kardeş senin olay imkansızında ötesinde konuşmayı kapatma şansı yok oyuncular bu sefer nerde muhabbet edicek forumu kullanan 5 10kişi var
konu ancak soyle kapatılır reklamcıları banlayan console küfür derecesine göre küfürü banlayabilir
örnegin: Ben Senin A-mına koyum gafı küfür olarak algılanmıor oyunda
yerine * / - + , , . : ! ' ^+%&7/()=?_- * işaretlerde koyulanbilir bunun ile alakalı büyük bir güncelleme olursa düzelir boyle birşeyde imkansız adam selamün aleyküm yazıcak 10 dk 5dk mute yicek yanı buna cözüm yok

ha belki serverde 40kişi var online oylama sistemi kurulabilir oyuncuların 4/3 ü bu adam küfür etti yi işaretlerse 30kişi yani
10dk mute console tarafından 2. sefer 3 . sefer die artarsa gayet caydırıcı bir cözüm olur
Adını vermeyeceğim fakat benim dediğimi işleyerek çok iyi yerlere varan sunucular var.Yabancılarda da değil Türk sunucusu olarak yapanlar da bulunmakta.

ErenRyz456

Editör Adayı
Adını vermeyeceğim fakat benim dediğimi işleyerek çok iyi yerlere varan sunucular var.Yabancılarda da değil Türk sunucusu olarak yapanlar da bulunmakta.
Kaan dediğin mantıksız fakat yelkenkaya da çok abartmış bence /report sistemi en iyisi ama plugin anında cevap vererek cezasını anında kesicek.Mesela Türkiyenin en iyi sunucusunda olduğu gibi :)

Bence ben anlatamadım...Eğer yetkili çoğunluğu olursa öyle hayal ettiğiniz gibi gün boyu kapalı durmaz sohbet.O yüzden rehber alınması sonucu yapılabileceğini belirttim.Bunu uygulayan birçok sunucuda oynadım ve hepsinde küfür yok denilecek kadar az.

Bence ben anlatamadım...Eğer yetkili çoğunluğu olursa öyle hayal ettiğiniz gibi gün boyu kapalı durmaz sohbet.O yüzden rehber alınması sonucu yapılabileceğini belirttim.Bunu uygulayan birçok sunucuda oynadım ve hepsinde küfür yok denilecek kadar az.
o kadar cok rehber alınırsada oyuncular isyan eder her önüme gelen rehber ben nie bu serverde oynuyumki der senin dedigin gibi olsa her 5oyuncudan 1kişi rehber skyblogu ele alalım 100kişi online her gün belli saatlerde bu sayıyı topluo toplam 20 rehber oyuncular demicekmi ben bu servere zor die geldim 20tane rehber var bu nasıl server ki yaş aralıgına bakarsan oyun içi genel olarak 15 ve altı (bazı istisnalar harici) oyunda kendi yaşıtımı bulamadım hangi 20 kişiye verilecek bu rehberlik veletler sence önüne gelene mute atmazmı göz leri kalkmazmı

o kadar cok rehber alınırsada oyuncular isyan eder her önüme gelen rehber ben nie bu serverde oynuyumki der senin dedigin gibi olsa her 5oyuncudan 1kişi rehber skyblogu ele alalım 100kişi online her gün belli saatlerde bu sayıyı topluo toplam 20 rehber oyuncular demicekmi ben bu servere zor die geldim 20tane rehber var bu nasıl server ki yaş aralıgına bakarsan oyun içi genel olarak 15 ve altı (bazı istisnalar harici) oyunda kendi yaşıtımı bulamadım hangi 20 kişiye verilecek bu rehberlik veletler sence önüne gelene mute atmazmı göz leri kalkmazmı
Mantıksız düşünüyorsun bence.Yetkili kadro benim bildiğim kadarıyla bu süreç içerisinde aralarına birilerini aldıysalar bile çok nadir aldılar.Öyle kolay kolay kötü düşünen kişileri almazlar.Ayriyeten oyun başına 20 rehber dediğin de aşırı fazla...Benim bahsettiğim miktar o değildi.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.