• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Selamuna aleyküm güzel kardeşlerim derken bana ateist dedi!

tekrar selamuna aleyküm hayat nasıl gidio bu gün yine dinle ilgili BeautifulEnya diye bi jojuk ben selam verirken bana ateist dio bütün siyasetci ırkçılar beni buluo bıkdım artık ss nin alt kısımları çıkmıo arada kusura bakmayın veee bide gülüo ateist derken yaw insanlık bu kadarmı nese kurucular siz halledersiniz Allah'a emanet olun hoşçakalın

Ekli dosyalar

S

Silindi_5865

tekrar selamuna aleyküm hayat nasıl gidio bu gün yine dinle ilgili BeautifulEnya diye bi jojuk ben selam verirken bana ateist dio bütün siyasetci ırkçılar beni buluo bıkdım artık ss nin alt kısımları çıkmıo arada kusura bakmayın veee bide gülüo ateist derken yaw insanlık bu kadarmı nese kurucular siz halledersiniz Allah'a emanet olun hoşçakalın
Anneye babaya sövüp burada birde Allah'ın selamını vererek oyuna giren birisine verilecek en güzel cevabı vermişim sanırım. kudurman için bir sebep yok.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.