• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SELAMÜN ALEYKÜM YENİYİMMMMMM :)

Aleyküm selam, Sunucudaki isminiz nedir? ayrıca erkek'misiniz kızmısınız bilemedim.

BİR HO ALIRIM ARKADASLAR HE BİDE SERVERA GELDİGİM GÜNDEN BERİ BANA SATAŞAN KIZ Flora_Girl HEP BOYLE CİNS MİDİR?
MİDEM BULANDI KIZDANo_Oo_Oo_O
Flora_Girl"e bulaşma uzak dur. " bende tiksiniyorum "
Bu çeşit cümleler kurmanız (veya kelimeler kullanmanız) doğru değil ve bildiğim kadarıyla kurallara aykırı.Lütfen mesajlarınızı düzeltin, kişi hakkındaki görüşlerinizi ona başka bir platform üzerinden de belirtebilirsiniz.

BİR HO ALIRIM ARKADASLAR HE BİDE SERVERA GELDİGİM GÜNDEN BERİ BANA SATAŞAN KIZ Flora_Girl HEP BOYLE CİNS MİDİR?
MİDEM BULANDI KIZDANo_Oo_Oo_O
Merhaba, konuya daha önce bakamadım ve şimdi bakıyorum, kullanıcımız hakkında @simo arkadaşımızın da dediği gibi bu tür cümleler kullanmanız yanlış ve kurallara aykırıdır. Mesajınızı düzenlemeniz veya kaldırmanız gerekmektedir. Gerekli açıklama uyarı puanı ile yapıldı.
İYİ EĞLENCELER!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.