• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Sebebsiz ban

ben onunla birlikte bu sw de takılıyorum ve knk mın hiçbir reklam yaptığını görmedim en fazla isim söylemiştir herkez sw ye girip kendi sw sinin ipini verip reklam yapıyor ve onların banlandığını hiç görmedim ve sw hack dolu asıl banlamanız gerekenler onlar önce onları tespit edip banlayın sonra bize napıcaksanız yapın sw ye giren özellikle pvp ye giren hiç bir görevli görmedim bi görevli girse 1 saatte 50 kişiyi rahat banlar elinize rahat geleni banlayıp çekiliyorsunuz

Ben reklam yapanların ssi ni alıp Burda paylasmaya çalışan adamım kalkıpda beni reklamdan banlıyorlar Reklam yaptıgımı kım gordu suana kadar Allah askına şu Forumda Allaha Sövenler Sonuna kadar hile açanlar Herşey var Ve Sebebsiz arada giren ben Banlanıyorum Bumudur ?

Kanıt : https://hizliresim.com/8NJg8d
Olayı Anladım Ben
Reklam Yapmadığın Halde Ban Yedin
Olmayan Bir Şey Değil Tanıdığım Birine Daha Böyle Olmuştu.
Yetkililere Bunu Bildir Bro Yada Destek Talebi Aç
Bide Ulan Sözcüğü Sana Yakışmıyor

Olayı Anladım Ben
Reklam Yapmadığın Halde Ban Yedin
Olmayan Bir Şey Değil Tanıdığım Birine Daha Böyle Olmuştu.
Yetkililere Bunu Bildir Bro Yada Destek Talebi Aç
Bide Ulan Sözcüğü Sana Yakışmıyor
Valla kardeşim kusura bakma ama ULAN kelimesi bile az. Uğraşmıcam Bıraktım MUHTEŞEM SERVERİ HAKKINIZI HELAL EDİN yeter.

Kaldırdım Bir faydası Olacak Sanki Foruma bile bakılmıyor....
Laflarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.!
Aynı husus @HasanTR adlı oyuncuya oldu.
Her yapana atacak hâlleri yok.
Kısmet sana gelmiş..
Onlarda atmış..
Sen olsan sen birinin gördün diyelim reklam yapan..
Diğerleri de yapıyordu deyip bırakır mıydınız?
Düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.