• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Şarkısızlık sendromu

MUSA EROĞLU - MİHRİBAN
Sarı saçlarına deli gönlümü
Bağlamışım çözülmüyor
Mihriban, Mihriban
Ayrılıktan zor belleme ölümü,
ölümü
Görmeyince sezilmiyor Mihriban,
Mihriban, Mihriban
Ayrılıktan zor belleme ölümü,
ölümü
Görmeyince sezilmiyor Mihriban,
Mihriban, Mihriban
Yar deyince kalem elden düsüyor
Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor
Lambada titreyen alev üşüyor, üşüyor
Aşk kağıda yazılmıyor Mihriban
Mihriban, Mihriban
Lambada titreyen alev üşüyor, üşüyor
Aşk kağıda yazılmıyor Mihriban,
Mihriban, Mihriban...

Tabiblerde ilaç yoktur yarama
Ask deyince ötesini arama
Her nesnenin bir bitimi var ama... var ama
Aşka hudut çizilmiyor Mihriban,
Mihriban, Mihriban
Her nesnenin bir bitimi var ama... var ama
Aşk'a hudut cizilmiyor Mihriban,
Mihriban, Mihriban

Saçma sapan konular açma yeter artık 1 değil 2 değil. Üstelik " Arkadaşlık İlişkilerinde " Açacaksın bu konuyu. Forumu kirletme, Ve kuralları oku. Burası senin babanın at çiftliği değil!
Ben konunun saçma bir kısmı olduğunu düşünmüyorum, saçma bulduğunuz kısmı da belirtirseniz sevinirim.Tabiki özel mesaj yoluyla, konuyu daha fazla saptırmayalım.
(
Konunun açıldığı kategori konusundaki uyarı kişiye zaten yapılmış, bunu gerekçe olarak göstermeyin.)

Şarkı önermemi istersen bu aralar yabancı öneririm, hatta Maroon5 grubundan.”Girls Like You” çoğunlukla dinlediğim, kesinlikle öneriyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.