• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Saçma Reklam Ban Sistemi Ve Haksız Yere Ban

Ban Sistemi Yenilensin

• Yenilensin ve Ban kalksın

Kullanılan: 6 75,0%
  • Yenilenmesin

Kullanılan: 2 25,0%

• Kullanılan toplam oy
    8
Ben bundan sanırım 1 2 hafta önce ban yedim ve sırf bi / yazamadım diye ve acıkcası Reklamdan ban sisteminiz Cok Sacma Altta 6 7 tane ben Kaanı (Amımad) özelden atıcaktım sırf bir / koyamadım diye ban yedim consoledan ve bu arada haberiniz olsun İplerin arasına . koymayınca bile chate server ip yazılıyor ve reklam yapılıyor bu arada sadece creativeden ban yedim yani eğer ben reklam yapan biri olsaydım Burda ban yiyip Faction a gidip ordada reklam yapardım yani acıkcası ban sisteminiz cok sacma banımın kaldırılmasını istiyorum Ve 15 TL vermek İstemiyorum Carımın İsmi : Base

Ekli dosyalar

Sende argo kullanmışssın Amımad yetkili diyildir ! Sadece türkçesi iyi olan biridir buda bir gerçek argo kullandığın için hesabının engeli kaldırılırmı orasını bilemem.

Sende argo kullanmışssın Amımad yetkili diyildir ! Sadece türkçesi iyi olan biridir buda bir gerçek argo kullandığın için hesabının engeli kaldırılırmı orasını bilemem.
Ben Kaan yetkili demedim argo yu nerden cıkardın ? Kaanın hesabının ismi Amımad Argo Kullandığımdan Ban Yemedim bu arada

Ben Kaan yetkili demedim argo yu nerden cıkardın ? Kaanın hesabının ismi Amımad Argo Kullandığımdan Ban Yemedim bu arada
Zaten ben sana argo kullandığın için ban yedin demedin daha dikkatli okursan anlayabilirsin !

AmIMad_

Aktif Üye
Base, doğru diyorsun ama yanlış şekilde yazman sistemin kötülüğünü kanıtlamaz, sadece yaptığın bir hata olduğunu gösterir.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.