• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Rezillikten başka bişey değil

Sadece 1 sunucuya giriliyo ondada oyun başlamıyo ve kimsenin umrunda değil. Yazık size sponsor olana yazık faction sw olarak kalmanız gerekirdi.

Nrkj

Süper Üye

Sadece 1 sunucuya giriliyo ondada oyun başlamıyo ve kimsenin umrunda değil. Yazık size sponsor olana yazık faction sw olarak kalmanız gerekirdi.
Sunucu içinde olan bir takım sorunlardan dolayı direk yönetimi suçlamanız gereksiz bir şey. İlerde düzelecektir bu durum.

Nrkj

Süper Üye
Beğenmiyorsanız başka serverlerde oynayabilirsiniz milletin huzurunu bozmanıza gerek yok.

Yeni bir konu açılmıştı "Genel" konu başlığı altında.Yakın zamanda bununla ilgili çalışma yapacaklarında dair...

Nrkj

Süper Üye
hangi serverde oynayacağımı sanamı sorucam? burda huzur bozduğum felan yok sadece olması gerekeni söylüyorum!
Ben sana burda hangi serverde oynayacağını söylemiyorum böyle basit şeyler yüzünden yetkilileri suçlamaman gerek daha dikkatli davranmalısın.

Ben sana burda hangi serverde oynayacağını söylemiyorum böyle basit şeyler yüzünden yetkilileri suçlamaman gerek daha dikkatli davranmalısın.
bi minecraft serverinde en basit ne olabilirki? bu sorundan daha kötü bi sorun varmı? oyun oynamak için giriyoruz ama ne yazıkki 2 gündür oynayamiyoruz ve yetkililerinde hiç umrunda değil.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.