• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Reklam !

Bu tarz tüm küfür ss'lerinizi isterseniz bir dosyada biriktirin, Editör alımından sonra zamanı geldiğinde atarsınız;
gerekli işlemler yapılır :)
Aynen kardeşim bende onu bekliyorum zaten . Bu arkadaşın bende çok ss i var oyunda kestim diye sövüyor :D

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Şu anda atarsanız birşey değişmez. Süs gibi kalır :D Sizinde dediğiniz gibi zamanı gelince atın :D
Her yere aynı şeyi atma.Sadece boş dolduruyorsun ve bu mesaj kasmaya giriyor.Uyarmıyayım diyorum fakat sürekli tekrarlıyorsun.Bu uyarıyı dikkate al lütfen.
Konu Kilit.

Biz burada tartışmıyoruz. Sadece @BersanPvP beni eleştirdi.
Eleştirince zaten tartışma konusu açılıyor . İkinizin arasında konuşacağınız birşey varsa özel mesaj yoluyla konuşabilirsiniz . Arkadaş ta bu yüzden özel mesaj yoluyla konuşun dedi . İyi forumlar .

Eleştirince zaten tartışma konusu açılıyor . İkinizin arasında konuşacağınız birşey varsa özel mesaj yoluyla konuşabilirsiniz . Arkadaş ta bu yüzden özel mesaj yoluyla konuşun dedi . İyi forumlar .
Neyse , istesem size cevap verip daha da uzatabilirdim fakat bazı kişiler ''Mesaj Kastığımı'' düşünecekleri için yapmıyorum.. Neyse size de iyi forumlar .. :)

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Bu arada eski kanıtlar geçersiz sayılacaktır bilginize.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.