• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

RandyPool Hile Videolu Kanıt

21:25 13.03.2017 tarihinde RandyPool adlı oyuncu hile açtı ve arenada ws atmaya gitti o arada videoyu başlattım ve arenaya gittim
videonun ilerideki dakikalarında gördüğünüz gibi pvp atarken hem uçuyor hemde kill aura ile adamları öldürüyor

Video kaydı [Sonuna Kadar izleyin] =

arkadaşlar bu it bana killaura demiş ben killaura deilim bu arada fly açtığım doğru o neden derseniz benim bu sv de en az 200 tl m boşa gitti saolsun kuruculara kanıt fotoları attım ama takan olmadı ben de ölmemek için fly açtım sonra kapayında DarkShadowww adlı it benim hckle kesti ikonia beni banla ama beni hack ile kesip dolandıranları da banlalayacaksan banla bi de hulele yi gördünüz resmen kill aura ve macroyu aynı anda açmış

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.