• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP sunucusunda kick sıkıntısı

Pvp ye girdiğimizde "Not taking knockback" uyarısından bir çok insan atılıyor çözüm bulurmusunuz.

Lowxy

Süper Üye
Biriyle savaşa girince
İnsanların gözleri kördür, insanlar ancak Yüreğiyle baktığında gerçekleri görebilir!
O hile korumasıyla alakalı bişey,büyük ihtimal bug olmuştur savrulmamışsındır,bu yüzden hile koruması hile zannedip atmıştır.

Direk olarak savaşa giriyorum atıyor bu bana ok gelince de olabiliyor fark etmez yani ha olta ha yay.
İnsanların gözleri kördür, insanlar ancak Yüreğiyle baktığında gerçekleri görebilir!
Tekrardan merhaba.
Oyun içinde ben bu sorunla karşılaşmadım açıkcası!
Eğer oyunda lagınız var ise bu yüzden atıyorda olabilir çünkü lagım olduğu zaman bende öyle sorunla karşılaşıyorum.
Ben birazdan gireceğim oyuna eğer bende bu sorunu yaşarsam yetkiliye bildirceğim.
İyi forumlar...

Tekrardan merhaba.
Oyun içinde ben bu sorunla karşılaşmadım açıkcası!
Eğer oyunda lagınız var ise bu yüzden atıyorda olabilir çünkü lagım olduğu zaman bende öyle sorunla karşılaşıyorum.
Ben birazdan gireceğim oyuna eğer bende bu sorunu yaşarsam yetkiliye bildirceğim.
İyi forumlar...
Teşekkür ederim fakat şimdi tekrar atıldım Not "Taking Knock Back" hatasından dolayı lagımda yok 20-30 ping ile oynuyorum birazdan oyuna girince farkedersin zaten. Şimdiden teşekkür ederim.

xSqTayfa

Go commit die
Teşekkür ederim fakat şimdi tekrar atıldım Not "Taking Knock Back" hatasından dolayı lagımda yok 20-30 ping ile oynuyorum birazdan oyuna girince farkedersin zaten. Şimdiden teşekkür ederim.
Bug yüzündendir büyük ihtimal.Veya arada savaştayken glitchlenebiliyorsun yürüyemiyorsun geriye atıyor ve hasar aldığında knockback/fly diyerek kickliyor.Onlardan da değilse hile korumasında bir sıkıntı olabilir (Ben öyle birşey düşünmesemde).Yani büyük ihtimal glitchleniyorsundur veya oyunun bir sıkıntısıdır.İyi Forumlar.

Lowxy

Süper Üye
Arkadaş haklı,servere girdim,pvpdeyken(bug falan hiçbirşey olmadı) atıldım.Diğer arkadaşlarda atıldı,yani bug değil hile korumasının sorunu,yetkililer en yakın zamanda görüp düzeltir umarım.

Tommy27743

Don't Be Afraid...

BRAUM31

İts Muffin Time !
Caitlyn....

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.