• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP Chat

Yeni Komutlar gelsin mi ?

• gelsin

Kullanılan: 6 100,0%
  • gelmesin

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    6
Merhaba sayın IkoniaNetwork sakinleri bugün sizinle PvP bölümüne gelmesini istediğim bir eklentiden veya değişimden bahsedeceğim . Bildiğiniz üzere pvp bölümünde oyuncular birbirlerini kesemeyince veya takım olanlara karşı ağır küfürler ediyorlar . Bana sorarsanız pvp bölümüne grup ve arkadaş eklenmesi gerekir ve genel sohbet sadece adminlerin ve yetkililerin duyuruları veya konuşmalarından ibaret olmalıdır . arkadaş eklemek için /friend add (oyuncu adı) , gruba katılmak için /group join (grup adı) yapılması daha pratik olur diye düşünüyorum . hem chatte reklam yapan arkadaşlarımız da çok oluyor . Eğer bu konuyu destekliyorsanız yanıtlarınızı bekliyorum . İyi forumlar

Son düzenleme:
Merhaba sayın IkoniaNetwork sakinleri bugün sizinle PvP bölümüne gelmesini istediğim bir eklentiden veya değişimden bahsedeceğim . Bildiğiniz üzere pvp bölümünde oyuncular birbirlerini kesemeyince veya takım olunca ağır küfürler ediyorlar . Bana sorarsanız pvp bölümüne grup ve arkadaş eklenmesi gerekir ve genel sohbet sadece adminlerin ve yetkililerin duyuruları veya konuşmalarından ibaret olmalıdır . arkadaş eklemek için /friend add (oyuncu adı) , gruba katılmak için /group join (grup adı) yapılması daha pratik olur diye düşünüyorum . hem chatte reklam yapan arkadaşlarımız da çok oluyor . Eğer bu konuyu destekliyorsanız yanıtlarınızı bekliyorum . İyi forumlar
/friend add sıkıntılı olabilir hele burda serenityciler varken.Auralarına eklerler üzülürler./Group ta sıkıntı görmüyorum ama Türkçeleştirilirse bazı kişiler için daha iyi olur.Ege'nin dediği gibi bende çok isterim.Ve oldukça mantıklı bir fikir.

AmIMad_

Aktif Üye
Bakmak için tıklayınız
Bu konumdaki fikir(sohbet odası) belki de bütün sunucuya uygulanabilir.Çünkü herkes böyle veya bu tarz şeyler istiyor.Fikrim biraz daha geliştirilirse genel olarak uygulanabilecek bir şey olabilir.Şimdilik sadece Creative için ekleneceği düşünülüyor.

Bakmak için tıklayınız
Bu konumdaki fikir(sohbet odası) belki de bütün sunucuya uygulanabilir.Çünkü herkes böyle veya bu tarz şeyler istiyor.Fikrim biraz daha geliştirilirse genel olarak uygulanabilecek bir şey olabilir.Şimdilik sadece Creative için ekleneceği düşünülüyor.
Teşekkür ederim . Umarım PvP bölümüne de gelir, sabırsızlıkla bekliyorum .

Merhaba sayın IkoniaNetwork sakinleri bugün sizinle PvP bölümüne gelmesini istediğim bir eklentiden veya değişimden bahsedeceğim . Bildiğiniz üzere pvp bölümünde oyuncular birbirlerini kesemeyince veya takım olanlara karşı ağır küfürler ediyorlar . Bana sorarsanız pvp bölümüne grup ve arkadaş eklenmesi gerekir ve genel sohbet sadece adminlerin ve yetkililerin duyuruları veya konuşmalarından ibaret olmalıdır . arkadaş eklemek için /friend add (oyuncu adı) , gruba katılmak için /group join (grup adı) yapılması daha pratik olur diye düşünüyorum . hem chatte reklam yapan arkadaşlarımız da çok oluyor . Eğer bu konuyu destekliyorsanız yanıtlarınızı bekliyorum . İyi forumlar
İsteğiniz , Skript ile halledilebilir. Yani çok zor değil. Fakat yetkililerin boş vakti olmadığı için bu tarz isteklerle maalesef ilgilenemiyorlar..

/friend add sıkıntılı olabilir hele burda serenityciler varken.Auralarına eklerler üzülürler./Group ta sıkıntı görmüyorum ama Türkçeleştirilirse bazı kişiler için daha iyi olur.Ege'nin dediği gibi bende çok isterim.Ve oldukça mantıklı bir fikir.
PvP sunucusunda hile koruması Yok mu hocam ?
Ayrıca saten hile açmak yasak
PvP Hile Koruması sunucusunda

PvP sunucusunda hile koruması Yok mu hocam ?
Ayrıca saten hile açmak yasak
PvP Hile Koruması sunucusunda
Serenity açanlar var.Korumayı tek hamleyle mahvederim.Edit hack kodlarız pvp için özel tamamen baştan sonra :) En fazla 50 cps e ayarlayınca atar.Başlayalım şimdiden ama çok uzun sürer işlerde var :) PVP için özel olan edit hackları çok görmezsin belki ama her yerde çalışıyor genellikle tadına bakanlar olmuştur burda.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.