• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Pvp-2 Sunucusu için Alt Forum

Bildiğiniz gibi 2 Pvp var ve kısaca tanıtayım ikisini de
PvP-1 sunucusu : Hile yasak.Farklı 3. parti programlar/yazılımlar yasak profesyonel hile koruması mevcut,hilesiz oyun deneyimi diyelim.
Pvp-2 sunucusu : Hile yasak değil 3. parti program/yazılım kullanmak serbest hile koruması normal (normal bir fly'ı glide falan engelleyecek kadar normal) ister hileli ister hilesiz oynanabilecek bir yer herkes hile olsa da.

Gelelim asıl konumuza:
Neden PvP-2 için Alt Forum istiyorum veya istiyoruz ?
-En büyük nedeni PvP-1 Ve PvP-2 Konularının karışmaması.
-Pvp-2 sunucusunu PvP-1 sunucusu sanıp yanlışlıkla hileyi PvP-1 de kullanılmış olduğunu sanmaları. (Bunu yaşayanlar alınmasın lütfen.Sadece söylüyorum)
-PvP-2 de de küfür vb. şeyler var. Normal PvP ye atılsa nolacak veya editör yok desenizde işe yarayabilir yine de alt bir forum.

Diyeceklerimin hepsi aklımda kalmasa da aklımda kalanları yazdım.PvP-2 için alt bir forum gerçekten işe yarayabilir.

AmIMad_

Aktif Üye
Zaten bildirimlere bakılmıyor, bakılmaya başlandığında da "/ss isim" komutu eklenecek ve yazı başında hangi sunucu olduğu gözükecek. Ekstra bir foruma da gerek yok. Hatta diğerleri için de gerek yok ancak açıldı.

Zaten bildirimlere bakılmıyor, bakılmaya başlandığında da "/ss isim" komutu eklenecek ve yazı başında hangi sunucu olduğu gözükecek. Ekstra bir foruma da gerek yok. Hatta diğerleri için de gerek yok ancak açıldı.
Anladım,bilgi için teşekkürler.
Pvp2 zaten olmuş bir yer bence ew2 nın bile açılması hatadi.
O fikirde size katılıyorum hata az kalır aslında.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.