• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PROEMİRKANPRO HACK

BU OYUNCU BANLANSINMI BANLANMASINMI

• !! EVET BANLANSIN !!!

Kullanılan: 3 100,0%
  • HAYIR BANLANMASIN

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Beyler ProEmirkanPro diye isimli bir oyuncu hile açıp herkesi kesiyor ve ``benim oyuncu mausem var`` diyor...

KİLLAURO,FLY VB. ŞEYLER AÇIYOR

AmIMad_

Aktif Üye
Beyler ProEmirkanPro diye isimli bir oyuncu hile açıp herkesi kesiyor ve ``benim oyuncu mausem var`` diyor...

Şahsın hile olduğunu kanıtlayacak herhangi bir şey sunmadığınız için yetkili kişilerde şahısla ilgili herhangi bir şey yapamayacaktır.Kendisinin oyun içi videosunu veya fotoğrafını(hile olduğunu kanıtlayacak şekilde) atarsanız daha iyi olur.

Şahsın hile olduğunu kanıtlayacak herhangi bir şey sunmadığınız için yetkili kişilerde şahısla ilgili herhangi bir şey yapamayacaktır.Kendisinin oyun içi videosunu veya fotoğrafını(hile olduğunu kanıtlayacak şekilde) atarsanız daha iyi olur.
Valla ben o kadar video çekiyom adminler gene hiçbişey yapmıyo bence uğraşmayın hilecilerle felan böyle giderse bırakın sunucu kendi kendine batar yakında

AmIMad_

Aktif Üye
Valla ben o kadar video çekiyom adminler gene hiçbişey yapmıyo bence uğraşmayın hilecilerle felan böyle giderse bırakın sunucu kendi kendine batar yakında
Yetkili birisi bulunmadığı için kimse ilgilenemiyor.Yakın bir sürede elbet alacaklardır.EasyFaction konu başlığı altına yetkili bir editör alındı istersen bakabilirsin oldukça ilgileniliyordu.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.