• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PAKET (kısa hemen bakın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telike

Yeni Üye
MERHABALAR KARDESLERİM BEN KONYAVİP ALACAM OYUNDA ACIK OLMAM GEREKİYORMU... (ACIL OLMASININ SEBEBİ SİMDİ ALACAK OLMAM)

AmIMad_

Aktif Üye
MERHABALAR KARDESLERİM BEN KONYAVİP ALACAM OYUNDA ACIK OLMAM GEREKİYORMU... (ACIL OLMASININ SEBEBİ SİMDİ ALACAK OLMAM)
Tabi alabilirsin ama gelmeme vs. bir sorun olma ihtimali var.Ve dolayısıyla o tarz durumlarda yetkililerin bir sorumluluğu yok.

AmIMad_

Aktif Üye
O durumda bana kalırsa ilgilenebilirler ama kendi kanımca o durumda da ilgilenmemeleri lazım çünkü site içinde buna dair uyarı bulunmakta.Tabi sana kesin bilgi veremem çünkü herhangi bir yetkim ya da sorumluluğum yok.

Ben parasini verip vip alacam, bu vip gelmeyecek ve adminde diyecekki benim sorumluluğum yok. Kardes kapatsin o zaman sunucuyu

KimkiO

Süper Üye
Ben parasini verip vip alacam, bu vip gelmeyecek ve adminde diyecekki benim sorumluluğum yok. Kardes kapatsin o zaman sunucuyu
Yetkililer özel üyelik dışında yanında verilen hediyeler gelmezse sorumluluk kabul etmiyor. Çünkü buna satın alındığı sırada oyunda olmamak veya envanterinin dolu olması sebep oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.