• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Oyunda Allaha Küfür Eden Ateist

Öncelikle Hepinize Mereba Arkadaşlar 6 Aydır Mc Oynamıyodum. Bü Gün Servera Girince Bazı Şeylerle Karşılaştım
braum31 denilen ateist bir oyunda yenildi diye oyundakilerin hem ailesine hemde tek rabbimiz olan Allaha küfür ediyor
Benim Fİkrimce Bu ateist eggvip olsa bile hemen banlanmalı
Yoksa Bunların sayı artar. Bunlar eggvip olunca bir yerleri kalkıyo

Ekli dosyalar

Admin Herkes bu BRAUM31 denen şahıs tan şikayetçi bende şikayetçiyim bu sahıs kısa sürede banlanırsa sevinirim.Teşekkürler

AmIMad_

Aktif Üye
Öncelikle Hepinize Mereba Arkadaşlar 6 Aydır Mc Oynamıyodum. Bü Gün Servera Girince Bazı Şeylerle Karşılaştım
braum31 denilen ateist bir oyunda yenildi diye oyundakilerin hem ailesine hemde tek rabbimiz olan Allaha küfür ediyor
Benim Fİkrimce Bu ateist eggvip olsa bile hemen banlanmalı
Yoksa Bunların sayı artar. Bunlar eggvip olunca bir yerleri kalkıyo
Kendisinin dinine karışamazsınız, konunuz birazcık o yöndeymiş gibi geldi bunu söylemek istedim...
Ayriyeten "Yetkililere bildirildi" yazısı bulunmakta sanırsam sizde ilgili kişiye hakaret etmek vb. bir şeyde bulunmuşsunuz.
Bu söylediklerim harici ilgili kişi yetkililer baktığı vakit cezasını alacaktır.

BRAUM31

İts Muffin Time !
gencler ben cok sükürki muslumanım burda beni kışkırttılar ve agzımdan kactı o kelime emir ve yadulla veledini oyunlarda
yendigim icin böyle bi şikayette bulunmuslar

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Bende sıkıldım braum31 adlı kişiden biz burda temiz oyun oynuyoruz senin gibilerin yeri brası değil

Eren abi forumlara bak biraz görmüyomusun insan yediremiyo allaha küfür ediyo sonrada diyo ağzımdan kaçtı vip alınca biryerleri kalkıyor bunun gibilerin yeter artık uzaklaştırılısın

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.