• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü oyuncupro27

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SELAMUN ALEYKÜM BEN CAN_KİNGN oyuncupro27 ADLI KİŞİYİ REPORTLAMIŞ DURUMDAYIM KUDUR DEDİĞİMDE SİNİRLENMEDİ ASLINDA AMACI O HİLE VİDEOSUYDU

REPORTLANAN = oyuncupro27

REPORTLAYAN = Can_KingN

AGLA.PNG

SELAMUN ALEYKÜM BEN CAN_KİNGN oyuncupro27 ADLI KİŞİYİ REPORTLAMIŞ DURUMDAYIM KUDUR DEDİĞİMDE SİNİRLENMEDİ ASLINDA AMACI O HİLE VİDEOSUYDU

REPORTLANAN = oyuncupro27

REPORTLAYAN = Can_KingN

Ekli dosyayı görüntüle 7651
Yazdığın ''*****'' kelimesi de argo. Ayrıca hax açmışsın demesi bence pek normal. ayrca küfür ettin ban yiyeceksin diyorsun dasdadsasd . küfür edene mute verilir. bilgisizilik

dksjdkfjsdmfösçvlxcvldlklgklkasdpqowproklsdflsldfs sesli güldüm ağabey kardeş ne yapıyor bunlar fldskflskdlf

dksjdkfjsdmfösçvlxcvldlklgklkasdpqowproklsdflsldfs sesli güldüm ağabey kardeş ne yapıyor bunlar fldskflskdlf
senin asla yapamayacağın şeyler. zekan almayabilir. Ayrıca hesap çalıp çılgınca gülmüyoruz. bu arada seni yok sayıcam IQ'mu düşürüyorsun . @Eyüp || KatilKing konu kilitle

senin asla yapamayacağın şeyler. zekan almayabilir. Ayrıca hesap çalıp çılgınca gülmüyoruz. bu arada seni yok sayıcam IQ'mu düşürüyorsun . @Eyüp || KatilKing konu kilitle
Konu kilitle diyor ekjrwlrlwke senin hizmetçin falan mı var ne sanıyorsun sen kendini Allah aşkına? Konoyo kolotlo qkwjekjkajfjkds sesli güldüm.Sende IQ falan yok ki o ne olacak? Aynen asla yapamayacağım şeyler ''Ben insanım'' çünkü sende ''İnsanlık dışı'' varlıksın bunları unutma IQ sahibi olmayan nüans seni.

Bak işte, ben buna şaşıyorum.
Sunucuda Rüzgar esiyorsunuz fakat burada pamuk şekersiniz. İşte bu huyunuzu seviyorum :)

Merhaba, Death99 veya oyuncupro27 hakkında daha fazla şikayet istemiyoruz. Emin olun İkonia Network Yönetim ekibi oldukça yoğun. Uygun bir zamanda Yönetim ekibine olan şikayetlerinizi sizlerinde (Şikayetçiler) kural ihlallerinizi göz önünde bulundurarak bizzat kendim ileteceğim. İyi eğlenceler.
Ek olarak;
Kışkırtıcı tavırlar sergileyip (Kudur vb.) küfür eden oyuncuyu şikayet etmek ayrı bir suç sebebidir. Lütfen daha dikkatli olunuz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.