• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Oyuncular tarafından genel durum değerlendirmesi

Değerlendirme (Hangi şıkkı verirseniz verin sebebini yorumda belirtin.)

• Sunucunun durumu iyi.

Kullanılan: 1 7,1%
  • Sunucunun durumu idare eder.

Kullanılan: 5 35,7%
  • Sunucunun durumu eh işte.

Kullanılan: 3 21,4%
  • Sunucunun durumu kötü.

Kullanılan: 5 35,7%

• Kullanılan toplam oy
    14
Herkese merhaba!
İkonia Network’ün oyuncuları olarak sizlerle sunucunun genel durum değerlendirmesini yapalım istedim, onun için bu konuyu açıyorum.

Nasıl mı yapacağız?

Sunucunun şu anki durumu.
Buna ek olarak sunucunun artılarını, eksilerini, yapılması gerektiğini düşündüğünüz şeyleri, yapılmamalıydı dediğiniz şeyleri yazacaksınız.

Bir nevi sunucuyu eleştireceğiz.

Sizden dikkat etmenizi istediğim hususlar
Tartışma/kavga çıkarmayın.
Eleştiri kötülemek değildir, konuyu yanlış anlayıp amacından uzaklaştırmayın.
Hakaret kullanmayın.
Konu üzerinden herhangi bir şahısı kötülemeyin.
Forum kurallarına aykırı davranışlarda bulunmayın.

Bence sunucunun durumu mükemmel olmasa da idare eder. Sonuçta yöneticilerin amacı ülke değil, sadece multiplayer bir server kurmak değil miydi? Ufak çaplı sorunlar var, ama çoğu yer ile kerşılaştırıldığında harika bir sunucu. Yine de hala aktif yetkili sayısı yetersiz.

Yazmakla yazmamak arasında kaldım fakat yazmak istedim ;
@Eren || TheRazorGod ' un da bırakmasının ardından konycraft'ın gidişatı bana göre hiç iyi değil . Kalan 3 yetkili var. 2 tanesi editör . 1 tanesi de Ahmet . Ahmet'te sunucu ile pek fazla ilgilenemediği için sunucu şu anda yetkilisiz gibi bir şey . ( Editörlerin tam yetkisi olmadığı için böyle diyorum . ) Sunucunun oyun içi durumunu bir tarafa bırakırsak , yönetim olarak acilen 1 yetkilinin alınması şart .

Nrkj

Süper Üye
Sunucunun durumu iyi ancak BUİLDLER değiştirilmeli. Nuh'un zamanından kalma buildler görüyorum...

S

Silindi_5865

Son yorumumu yapayım Skyblock dışında bir konuya.
Sunucunun durumu berbat,Hergün her farklı yerde reklam yapılıyor ve git gide oyuncu kaybı yaşanıyor.
Reklamı geçelim,Küfür:Bilinçsiz oyuncular karşı tarafın ailevi değerlerine hiç durmadan küfür etmekte ve benim sunucuya az girmemin sebeplerinden birisi bu.
Faction'a girdiğimde Selamun Aleyküm dedikten sonra aileme küfür yiorum.
3 ay tatilde herşey zorlaşıcak yönetimin sıkı çalışması lazım.

S

Silindi_5815

Sunucunun durumu hiç iç acıcı değil, maalesef editörleri sadece forumla sınırladılar.
Zaten foruma atılana kadar adamlar dakika başı küfür ediyor.
Oyuncu kaybı fazlasıyla yaşanmakta ve hala ilgilenilmiyor, ki ben de 3 haftaya yakındır sunucuya girmemekteyim.
Ya sıkı yönetim getirilecek, yada editörlere oyunda'da yetki verilecek.

ErenRyz456

Editör Adayı
Sunucunun durumu için eleştiri yapayım:
Sunucunun kalitesi iyi, fakat performans olarak kötü duruma gidiyor, ve oyuncu sayısı olarak da.
Şöyle biraz verilere göz atalım!
2016 Yazında oyuncu sayısı 500 dü.
2017 Yazında oyuncu sayısı 450-500 arasında seyir ediyordu.
2018 yazında tahmini oyuncu sayısı 350-400 olarak tahmin ediyorum
Sunucu için çalışmalar var, farkındayız fakat biraz daha çabuk yapılmalı. 3 yıldır feraset ile idare ettiğiniz sunucu bir bakmışsınız sunucu diye bir şey kalmamış.

#dahadageçolmadan

ErenRyz456

Editör Adayı
Yazmakla yazmamak arasında kaldım fakat yazmak istedim ;
@Eren || TheRazorGod ' un da bırakmasının ardından konycraft'ın gidişatı bana göre hiç iyi değil . Kalan 3 yetkili var. 2 tanesi editör . 1 tanesi de Ahmet . Ahmet'te sunucu ile pek fazla ilgilenemediği için sunucu şu anda yetkilisiz gibi bir şey . ( Editörlerin tam yetkisi olmadığı için böyle diyorum . ) Sunucunun oyun içi durumunu bir tarafa bırakırsak , yönetim olarak acilen 1 yetkilinin alınması şart .
@Ahmet Gelir || agelir3 un sunucu ile ilgilenmemesini nereden çıkartıyorsunuz?
Bana göre @Ahmet Gelir || agelir3 ün çalıştığı günlerdeyiz. @Eren || TheRazorGod da bırakmadı, Almanca A2 belgesi alabilmek için aktifliğini bir süre keseceğini belirtti. Editörlere oyun içerisinde yetki verilerek, @Eren || TheRazorGod un eksikliği en aza indirilebilir.

@Ahmet Gelir || agelir3 un sunucu ile ilgilenmemesini nereden çıkartıyorsunuz?
Bana göre @Ahmet Gelir || agelir3 ün çalıştığı günlerdeyiz. @Eren || TheRazorGod da bırakmadı, Almanca A2 belgesi alabilmek için aktifliğini bir süre keseceğini belirtti. Editörlere oyun içerisinde yetki verilerek, @Eren || TheRazorGod un eksikliği en aza indirilebilir.
Bak bu yorumum Eren ''Bıraktım'' dedikten hemen sonra oldu , sonra bırakmadığı söyledi . Lütfen araştırmadan , bilip - bilmeden yorum yapmayınız.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.