• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Oyuncu sayısı ve fiyatlar

Sizce indirim yapılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
HMerhaba, ben EymenJohh. Hemen hemen 1 buçuk yıllık vip geçmişim var, yaklaşık 6-7 aydır da sınırsız ikonia vipim. Şimdiye kadar büyük bir hevesle servera yüklü miktarda para yatırdım. Fakat hevesimi bastırmaya yetmedi :D yetkililerden ricam, yazın golem splerde olduğu gibi yine splere indirim gelsin:p ve bu arada oyuncu sayısı 60-70 lerde iken bu aralar bir pasiflik var ve 10-15 kişi zor buluyoruz skyblock'ta. Bence aktifliği korumak adına birkaç güncelleme yapılabilir.:D saygılarla, EymenJohh.

FerdiOfficial

Editör Adayı
HMerhaba, ben EymenJohh. Hemen hemen 1 buçuk yıllık vip geçmişim var, yaklaşık 6-7 aydır da sınırsız ikonia vipim. Şimdiye kadar büyük bir hevesle servera yüklü miktarda para yatırdım. Fakat hevesimi bastırmaya yetmedi :D yetkililerden ricam, yazın golem splerde olduğu gibi yine splere indirim gelsin:p ve bu arada oyuncu sayısı 60-70 lerde iken bu aralar bir pasiflik var ve 10-15 kişi zor buluyoruz skyblock'ta. Bence aktifliği korumak adına birkaç güncelleme yapılabilir.:D saygılarla, EymenJohh.
Aslında iyi olabilir.

Bir çok kişinin bildiği gibi, YÖNETİM forum'u geliştirecek güncellemeler yapıyor. Bu güncellemeleri bittiğinde sunucu içi çalışmalara başlanacaktır.

Karne hediyesi olarak bütün VIP üyeliklerde indirim sağlanabilir, bu iyi olur ve oyuncular oynamak için daha'da heveslenir.
Bunun yerine sunucuda kazanılması zor şeyler belli şartlar altında verilebilir.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.