• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Oyuncu Kandırma!

AlpGG NightClouds seni kandırmış olabilir çünki nightclouds gördüğün gibi skylord ama ssyi atan skyvip :/

onu sadece ben şakasına yaptım bunu tek ben yapmıyorum eğer birine rahatsızlık verdiysem özür dilerim he bide bunu açıkla
Blackmail(Şantaj) yapmaya çalışıyor işte daha :) Kardeşim zaten banın çok uzun olmaz galiba.Bilmiyorum.15Krediye açtırırsın uzunsa zaten.Takma.Ama hak ediyosun millet senin yüzünden ban yiyor bir de...

S

Silindi_5865

onu sadece ben şakasına yaptım bunu tek ben yapmıyorum eğer birine rahatsızlık verdiysem özür dilerim he bide bunu açıkla
Senin yaptığın şaka yüzünden bir çok kişi ban yiyor ve şikayet konusu açıyor foruma.
Sadece sen değil bir çok kişi bu saçmalığı tekrarlıyor ve sen de onlardan birisin,Bunun şakası olmaz yenilen 7 gün ban.
Bu yaptığından ötürü ceza almanı isterim açıkçası.

Gereği yapılır.Editör bahanesine gerek yok adminler el atar bence.Factionda attılar.Ve gereği yapılır bu ssin.
2. @AlpGG si SP yi vermene hiç gerek yok kardeşim.Sadece Şantaj yapıyor ve sen bunu AZICIK bile takma :) Çünkü atmasada yicekmişsin demek ki.Yersen de 15tlye açtırırsın kardeşim.İyi oyunlar dilerim.Vipin gitcek diye de korkutmasınlar seni takma kafana.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.