• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EasyFactions-Hileli Özel Maden Alanı

Maden alanlarında oyuncuların bir kısmı kasılmaya çalışanların kazdıklarını toplayıp onları trollüyor,sinirlerini bozuyor.Bunun yüzünden böyle özel yerler yapılabilir.VIP üyelik ile girilebilir yerler değil,kredi ile satın alınabilen yerler olacak.
5 adet seçenek olacak ve bunlar:
1-Sadece Elmas (10 kredi)
2-Sadece Zümrüt (15 veya 20 kredi arasında kaldım bu ikilinin)
3-Sadece Elmas Blok (30 Kredi)
4-Sadece Zümrüt Blok (45 kredi)
5-Hem Zümrüt Hem Elmas Blok (35-40 Kredi)
Eğer neden hem zümrüt hem elmas daha ucuz diye sorulursa şöyle cevap vereyim.KC kasarken elmas blok daha az veriyor ve daha az değerli.Bunun yüzünden.
Burası bir arsa gibi çalışacak (kendisine özel /warp'ı olacak tabii ki) bir bölge satın alındığında satın alan kişi dışında kimse içeriye giremeyecek,içeriden bir şey alamayacak,içeriyi kıramayacak./p add gibi bir komut ile de içeri girip kasılmasını isteyen arkadaşlarınızı da ekleyebileceksiniz.Bu bölgeler ya zaman içinde ya da sahibin istediği zaman yenilenecek.Trollenmeden bir çok oyuncu şikayetçi o yüzden aklıma bu fikir geldi bir yandan da alanlar sunucuya maddi destek sağlamış olur.Üçüncü,dördüncü ve beşinci seçeneklerde kredi fiyatlarını tam olarak doğru yapamadım,fiyatların böyle olmasına da gerek yok tabii bunu yetkililer karar verir.Sadece benim fikrim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.