• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel obsidyenin market de pahalı olması

Başka erverlarda 9 altına 3 obsidyen alnırken bu server da 10 tane altına saadece 1 obsi alınabiliyor lütfen en azından 5 golda falan indirin

Moderatörün son düzenlenenleri:
cubecraft gibi serverlarda 9 altına 3 obsidyen alnırken bu server da 10 tane altına saadece 1 obsi alınabiliyor lütfen en azından 5 golda falan indirin
Öncelikle merhaba, ( KonyaCraft Minecraft Profosyonel Sunucların da 1 Zorluk seçme yoktur diyelim eşyaları CubeCraft serverin'De Hard Çekerken Aynı fiyat'ta oluyor Ayrıca, VIP Üyelik alabilirsin Tavsiye ediyorum Her şeyi Yarı fiyatına alabiliyorsun Komutu /vipmarket Her neyse Yardımcı olduysam ne mutlu bana İyi günler Saygılar..)

_KAAN_

Süper Üye
Kardeşim ben bu sw de 2 yıldır oynuyorum adminler yenilikçi değil 1 yıldır eggwarsta değişen şeyler koruma ve yılbaşı mapi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.