• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Nilimon (BatuBey) Reklam SS i TIKLA

Evet Belki Bi İp vermiş Olabilir Ama Oyunda 5 Uyarı Hakkı Var Eğer Ban Yerse 12 saatlik yemesi lazım

Bu tür olaylarda ban vs. yoktur çünkü adam reklam yapmamış özelden tanıdığı birine bu ip ye gelebilirsin demiş ve reklam dediğniz şey herkese açık şekilde bir ip verip bu ip ye gelin falan dersin bu reklam olur..

BÖYLE BİR DAVA VAR İSE EYERKİ SOSİSLİDONDURMA çarımız haksız yere banlandı klan chatinden renk kodlarını attı isim için site bakın site ama gelin görün sınırsız ikoniavip çar ban yedi 0 uyarı hakkı var bu serverde benm yan çarımda haksız yere site bile yazmadan ws deiken hkpnr tarafından ban yedi bu nedir şimdi açıklarmısınız

bu reklama girmiyosa ben neden banlandım ozelden arkadaşıma ip attım hadi açıklayın

KimkiO

Süper Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.