• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Nick Önerileri (Tekrar)

AmIMad_

Aktif Üye
Açıklama
Kısa süre içerisinde minecraft ismimi ve genel olarak kullandığım nickleri değiştirmeyi planlıyorum.Önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Büyük ihtimal yazılanlardan beğendiğimi yaparım.Hiç güzel yazılmazsa da kafamın dikine kendime seçerim artık :D.
DÜZENLEME: Yapacağınız önerileri "tıklayınız" bu siteden kontrol edip yaparsanız sevinirim.Arama kısmına yazmanız yeterlidir eğer kullanılabilir yazarsa boşta demektir.

NOT: Evet aynı konudan zaten vardı fakat biraz boş muhabbet döndü.Siz yine önerilerinizi yazmaya devam edebilirsiniz.

Seninkinin üzerine düşünüyorum ama, ben AyranciAmca diye bir hesap açmayı düşünüyorum nasıl? (Sunucu içi )

AmIMad_

Aktif Üye
Seninkinin üzerine düşünüyorum ama, ben AyranciAmca diye bir hesap açmayı düşünüyorum nasıl? (Sunucu içi )
Bir süre Türkçe isim kullandım ama genelde yabancı sunucularda takılıyorum(konyacraft harici).O yüzden yabancı isim iyi gider.

KollarimiVerin

Editör Adayı
HuntressOfLasers.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.