• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Nice senelere Ikonia Network!

Hepinize sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir 2019 yılı diliyorum! Umarım bu yıl geçtiğimiz yıla nazaran, şartlar bakımından, daha iyi geçer.

5E900EE2-D169-4620-BA1A-69FBB87A4F51.jpeg
Discord sunucusunda paylaştığım basit tasarım, kullanmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

Son olarak, sizden 2019 yılı dileklerinizi bu konuya yazmanızı istiyorum.

Umarım bu yıl bütün savaşların bittiği, insanlığın tek bir yumruk olduğu, fakirlik ve yokluğun en azından azaldığı ve sorunların artık görmezden gelinmediği o yıl olur.Zor hatta imkansız gibi görünse de insanlık, inanıyorum ki insanlık bir bütün olarak dilediği her şeyi gerçekleştirebilir.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.