• Duyuru ve bilgilendirmeleri Facebook sayfamız www.facebook.com/ikonianetwork adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Neden Kitap ve kalem üretilmiyo dün oluyodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
14 Nisan 2019
Mesajlar
82
Beğeniler
84
Puanları
41
Konum
Balıkesir/
#4
Katılım
20 Ocak 2018
Mesajlar
413
Beğeniler
1.043
Puanları
169
Konum
İstanbul
#6
Ekran Alıntısı.PNG
 
Katılım
15 Aralık 2015
Mesajlar
1.624
Beğeniler
3.501
Puanları
710
Konum
İstanbul, Türkiye
#7
İyi günler,
Minecraft 1.8 sürümünde gelen "events.NetworkMarker","events.PacketAdapter", "events.PacketEvent" etkinliklerinin stabil ve sabit kontrolünün olmamasından dolayı sunucu performansını yavaşlatan bir çok 3. parti yazılım bulunuyor. Genellikle Kitap ve Kalem ile yapılan bu etkinlikleri engellemek amacıyla sunucu içerisinde kullanımını yasakladık.

(Bu problem Minecraft 1.14 sürümünde çözülmüştür, gereksiz yere polemik yaratacağınıza insanların 1.14 sürümüne geçmeyip hala neden 1.8 sürümünde kaldığını sorgulayın. Yönetim ekibinin bizzat Minecraft'ın bir problemi olan bir sorunu kendi Launcher'ını yapmadığı sürece çözemeyeceğinin farkında olun!)​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.