• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Neden Ban Yedim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skyblock oynarken durduk yere 1 haftalık İp ban yedim ban yememin sebebini merak ettiğim için buraya yazıyorum. Umarım İlgilenilir ! (Destek Talebi Açtım)

Son düzenleme:
Cezanız yetkililer tarafından verildiyse www.konyacraft.com/sicil adresinden neden ceza verildiğini öğrenebilirsiniz.
Eğer haksız yere veya hata sonucu ceza aldığınızı düşünüyorsanız www.konyacraft.com/destek adresinden destek talebi açabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Kötü yönde manipülasyon
Kötü yönde manipülasyon
Oyun içerisinde ister istemez yasaklı bir cümle yazmışsındır. Buraya bu konuyu açman çok iyi oldu çünkü yetkililer forum üzerindeki her konuyu okumakta.

Bu tür olaylarda son zamanlarda arttı , "Consele" komutlarını baştan aşşağıya yenilenmesi lazım @Ahmet Gelir || agelir3 , @Eren || TheRazorGod

Hatalı bir durum yok. Cezai işlemi bizzat ben uyguladım. Sunucu içerisinde oyuncuları olumsuz manipüle edip farklı sunuculardaki bilgilerinden bahsederek diğer oyuncuları kural ihlaline yönlendirmen kati suretle kabul edilemez. Yapmış olduğun kural ihlalinin farkındasın.

Oyun içerisinde ister istemez yasaklı bir cümle yazmışsındır. Buraya bu konuyu açman çok iyi oldu çünkü yetkililer forum üzerindeki her konuyu okumakta.

Bu tür olaylarda son zamanlarda arttı , "Consele" komutlarını baştan aşşağıya yenilenmesi lazım @Ahmet Gelir || agelir3 , @Eren || TheRazorGod
Farklı konularda belirtilen ender sorunların "artmış" olduğu yönündeki söylemlerin aynı şekilde kötü yönde manipülasyona sebep oluyor. "Artan" herhangi bir şey yok.

Hatalı bir durum yok. Cezai işlemi bizzat ben uyguladım. Sunucu içerisinde oyuncuları olumsuz manipüle edip farklı sunuculardaki bilgilerinden bahsederek diğer oyuncuları kural ihlaline yönlendirmen kati suretle kabul edilemez. Yapmış olduğun kural ihlalinin farkındasın.

Farklı konularda belirtilen ender sorunların "artmış" olduğu yönündeki söylemlerin aynı şekilde kötü yönde manipülasyona sebep oluyor. "Artan" herhangi bir şey yok.
Ben arkadaşın yazdığı cümleye bakarak yola çıktım diye düşünüyorum :p
Arkadaş durduk yere ban yedi sandım , bu normal :)
Ama tabikide neden yediğini sizden duyunca rahatlamış oldum...

Evet arttığını kendi düşünceme göre düşünmekteyim. Nedeni ise ;
-Ben oyunda bir cümle kurdum ve o cümle içerisinde yasaklı kelime olmamasına rağmen ban yedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.