• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Mute Sistemi Değişmeli !

Arkadaşlar vicandor ve Ollu kişilerinin banlanma sebebi kopyalama bugu kullanması Enç ve p5leri stackliyorlardı bu da yetkililerin dikkatini çekti hesapları incelemeye aldılar ve gerçeği öğrendiler :) 112 bekleyecekler artık çünkü kredi ile işlem yapma hakları yok

Tekrardan merhaba,
Yetkililerin sizlerin gözleriniz önünde göstere göstere yaptırım uygulamasını bekleyemiyorsunuz herhalde?

Ekli dosyayı görüntüle 12170
Ekli dosyayı görüntüle 12171

(Bu olaylar bugün yaşandı)

Herhangi bir kişiyi kışkırtma amaçlı mı, doğru olanı yapmak için mi şikayet talebi oluşturuyorsunuz?
4 saat susturulsanız dahi yan hesapla giriş yaptığınızı hepimiz biliyoruz.
Forumdaki konularda asgari bir dil kullanmalısınız. Aksi taktirde oluşturduğunuz her konu es geçilir.
Editörlerden şikayetçiyseniz, bunun için özel hazırlanmış platformlar var. Sonuçta Forumdaki şikayet konularıyla Editörler ilgileniyor. Tabii siz, yetkililerin bir şey yapmadığı konusunda geri adım atmıyorsunuz. Onlarında özel hayatları bulunduğu, okuldaki derselerine çalışması gerektiğini bilmiyorsunuz.

Bunun doğuracağı sonuçları, inanın ki en kötü kabuslarınızda bile göremezsiniz. Eğer sunucuyu bu kadar beğenmiyorsanız oynamayın, kirletmeyin.
Sonuçta sizi burada zorla alıkoymuyoruz.
Amacım servere yardım etmek ama şu saatten sonra pek düşünmeyeceğim zaten giderek düşen oyuncu sayısı 0'a insin biz de, siz de rahatlayalım en iyisi.

xaropex

Aktif Üye
Öncelikle bu sistemi oluşturarak amaçladığınız şey şu galiba: Zaten az olan oyuncu sayımızı iyice düşürelim. O kadar saçma sapan bir şey ki elle tutulacak bir yanı yok hangi saçmalığını saysam bilemedim. Adam bana küfür ediyor ben adama "ARGO" ile karşılık veriyorum aniden mod geliyor "EHEHEĞ GÜFÜR YAPMIŞ DUR ŞUNA 2 SAAT BASAM AHLI BAŞINA GELSİN" diyor ve bum 2 saat mute yiyorsunuz ve tabi ki oyundan çıkıyorsunuz. Serverin büyük sorunlarını halledin önce ! Her oyunda (Hilesiz oyunlar) hile kaynıyor ve kimsenin umurunda değil. Umarım bunu yazdıktan sonra beni banlayıp diktatörlüğünüzü ilan etmezsiniz, bu sadece bir öneri. Lütfen kışkırtan kişilere karşılık veren yerine kışkırtan kişilere/başlatan kişilere mute atın. Genel olarak oyuncuların düşüncesi budur ben bu konudan memnun olan birini görmedim daha önce. Umarım sizin için yeterince ciddi ve önemli bir konu olmuştur sayın adminler.
Yönetim Ekibi Konuyu Silmeşis Hayret

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.