• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Minecraft Custom Npc modunda skinler pembe siyah oluyor

Merhaba tekrardan, Custom npc modu kullanıyorum 1.7.10 sürümünden 1.12.2 ye geçiş yaptım. 1.7.10 sürümünde hiçbir sorun yoktu skinler çalışıyordu fakat 1.12.2 sürümüne geçiş yaptığımda skinler pembe siyah görünüyor çözümünü bilen varsa yazabilir mi? Bu arada modu silip yükledim yine olmadı.

Ekli dosyalar

Merhaba tekrardan, Custom npc modu kullanıyorum 1.7.10 sürümünden 1.12.2 ye geçiş yaptım. 1.7.10 sürümünde hiçbir sorun yoktu skinler çalışıyordu fakat 1.12.2 sürümüne geçiş yaptığımda skinler pembe siyah görünüyor çözümünü bilen varsa yazabilir mi? Bu arada modu silip yükledim yine olmadı.
Karakter modelinden kaynaklanabilir.Modun 1.12.2 sürümünü bulmaya çalış veya en yakın sürümü kurmanı tavsiye ederim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.