• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Mimarlık Sunucusuna Katılmak İstiyorum

Bu mesaj forum kurallarını ihlal ettiği için kaldırıldı.
-Eyüp || KatilKing

Moderatörün son düzenlenenleri:
madem bu kadar büyüksün...madem biz 13 14 yaşında çocuklarız...bir kere ekler misin beni sesli konuşabileceğimiz bir yerden? dc mi bırakayım hatta şuraya - boss 9578
hakatten eskiden adres isterdiniz şimdi ise discord ses değiştiriciler yeni mi piyasaya çıktı yoksa siz zaten salak mıydınız? neyse her ne yazarsan cevap vermeyeceğim sizin seviyenize düşmemek için ben COOL bir insanım çünkü sizin gibilerle uğraşmam :cool: hadi chat sizindir çöpleri kaldırmayı unutmayın

Bu mesaj forum kurallarını ihlal ettiği için kaldırıldı.
-Eyüp || KatilKing

Moderatörün son düzenlenenleri:

Nrkj

Süper Üye
Sayın kurucular,
Yapımın yeterli olduğunu düşünerek ve diğer kişileri de gözlemleyerek bunu öngördüm. Yapılarım sadece bir arsada olmakla birlikte geçen seneden kalıyor olması şimdiki yapımı geliştirdiğimi biliyorum. Şimdiki yapımı çok kaale almayınız, 'br' komutları, 'wand' komutları bilmekteyim. Sizleri yapımla baş başa bırakarak mimarlık sunucusuna üyeliğimi kabul etmenizi temenni ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 12008 kanıt

Ekli dosyayı görüntüle 12009

kusura bakmayın daha fazla atamayacağım. Arsama gidip daha ayrıntılı bir şekilde yapımı görebilirsiniz.
Sevgilerimle
Mit_64
Eh, yeterli gelmedi pek.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.