• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Mimarlık Sunucusuna Katılmak İstiyorum

Sayın kurucular,
Yapımın yeterli olduğunu düşünerek ve diğer kişileri de gözlemleyerek bunu öngördüm. Yapılarım sadece bir arsada olmakla birlikte geçen seneden kalıyor olması şimdiki yapımı geliştirdiğimi biliyorum. Şimdiki yapımı çok kaale almayınız, 'br' komutları, 'wand' komutları bilmekteyim. Sizleri yapımla baş başa bırakarak mimarlık sunucusuna üyeliğimi kabul etmenizi temenni ediyorum.

2020-09-06_20.44.38.png kanıt

2020-09-06_20.43.56.png

kusura bakmayın daha fazla atamayacağım. Arsama gidip daha ayrıntılı bir şekilde yapımı görebilirsiniz.
Sevgilerimle
Mit_64

Sayın kurucular,
Yapımın yeterli olduğunu düşünerek ve diğer kişileri de gözlemleyerek bunu öngördüm. Yapılarım sadece bir arsada olmakla birlikte geçen seneden kalıyor olması şimdiki yapımı geliştirdiğimi biliyorum. Şimdiki yapımı çok kaale almayınız, 'br' komutları, 'wand' komutları bilmekteyim. Sizleri yapımla baş başa bırakarak mimarlık sunucusuna üyeliğimi kabul etmenizi temenni ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 12008 kanıt

Ekli dosyayı görüntüle 12009

kusura bakmayın daha fazla atamayacağım. Arsama gidip daha ayrıntılı bir şekilde yapımı görebilirsiniz.
Sevgilerimle
Mit_64
İnsanların anasına durduk yere söven bir insanı bu sunucu Mimarlık Sunucusuna eklemez ;) haydi başka sunucuya!

iRuustyy_

Süper Üye
İnsanların anasına durduk yere söven bir insanı bu sunucu Mimarlık Sunucusuna eklemez ;) haydi başka sunucuya!
hadi lan ordan kaşar sen mi belirliyosun insanların alınıp alınmayacağını başımıza kurucu oldunuz siz de

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.