• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Mertxx47 Küfür !

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Argo Vb. Şeyler Zaten Mute Diye Biliyorum.
Gereği Yapılır Bana Göre.

mertxx47

Süper Üye
  • AHMET GELİR SİZİN BU YALANLARİNİZA KANARMİ SANIYORSUNUZ.
  • SS VARMIŞ SS ALMADAN ÖNCEKİ KUUFELRİNE NOLDU HANİ NERDE O KÜFÜRLER NEDEN ORAYI ÇEKMEDİN TABİKİDE ÇEKEMESSİN İŞTE BU SENİN KALİTENİ AÇIKLIYOR :) TESSEKURLER İKİMİZ ARASINDAKİ KALİTEYİ GÖSTERDİĞİN İÇİN AFERİM BAŞARDIN. BEN NYGMA :D

Kacdebuff

• SS VARMIŞ SS ALMADAN ÖNCEKİ KUUFELRİNE NOLDU HANİ NERDE O KÜFÜRLER NEDEN ORAYI ÇEKMEDİN TABİKİDE ÇEKEMESSİN İŞTE BU SENİN KALİTENİ AÇIKLIYOR :) TESSEKURLER İKİMİZ ARASINDAKİ KALİTEYİ GÖSTERDİĞİN İÇİN AFERİM BAŞARDIN. BEN NYGMA :D
Onun Argo Kullanım Ssleri Var Sen Ona Değil İlk Önce Kendi Yanlışlarını Düzeltmeni Tavsiye Ederim..
Belkide Gerek Kalmaz!!! Süresiz Uzaklaştırılırsın..
100den daha Fazla EggWars Oyuncusu Rahat Eder.!

BRAUM31

İts Muffin Time !
konuştu ayyıldız timdeki hacker abim :=) eggwarsta seni 5 6 kisi izliyor oda senin tayfan işte :3

Kacdebuff

Mertxx47 kendini Ayyıldız Timden Sanıyor..
Diyecek Bişey Bulamıyorum..
Çok Zeki Diyorum Sadece.

BRAUM31

İts Muffin Time !
ben yavrum demişim o anneme sövmüş bersan lütfen konularıma yorum atma sen

Mcanik

Süper Üye
Eğer karşıdaki kişinin seni kışkırttığını söylüyorsan bir kanıt atman gerekir.

mertxx47

Süper Üye
Siz bu server de kıskandığınız oyuncuları ss alıp atanlar değilmisiniz beni çekemiyor musun ağla ne diyim :)

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
ben yavrum demişim o anneme sövmüş bersan lütfen konularıma yorum atma sen
Lütfen demen burada benim yorum yapmıyacağım anlamına gelmez.Sende sövüyorsun fakat Mert arkadaş o sövdüklerinin ss'ini almıyor.Yavrum vs gibi kelimelerdende çok fazla anlam çıkıyor ve şuan arkadaşı aşağılıyorsunuz @Kacdebuff.Bunun cezası uzaklaştırma olabilir,burası forum bunuda unutmayalım konuda fazla uzamasın diğer arkadaşlar yanlış anlıyabiliyor.

mertxx47

Süper Üye
Öncelikle bir kişiyi çekemeyin foruma atip gereksiz bildirim yapmanın cezası vardır.

Mcanik

Süper Üye
Öncelikle bir kişiyi çekemeyin foruma atip gereksiz bildirim yapmanın cezası vardır.
Kişiler suç duyurusunda bulunuyor . Bunun için ceza almazlar .Alınma bu kişisel bir şey değil ama foruma bakınca suçlu olduğun gözüküyor.Herkes senden Hile ve küfür konusunda şikayetçi.Sen ise bunlara elle tutulabilir ve güvenilir cevap vermiyorsun.

mertxx47

Süper Üye
Kişiler suç duyurusunda bulunuyor . Bunun için ceza almazlar .Alınma bu kişisel bir şey değil ama foruma bakınca suçlu olduğun gözüküyor.Herkes senden Hile ve küfür konusunda şikayetçi.Sen ise bunlara elle tutulabilir ve güvenilir cevap vermiyorsun.
Bak dostum benden şikayetci olan 3 kişi var sadece 3 u de beni çekemiyor saten -_- böyle insanlar yüzünden konyacraft oyuncu kaybedebilir.!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.