• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Merhaba konyacraft lütfen yazımı dikkatli okuyun

Merhaba konyacraft yetkilileri uzun zamandir skyblock oynuyorum 2 gündür serverinizde skyblock oynuyorum bana biraz kafa karıştırıcı geldi bana göre bunlar her skyblock serverinde olmali altakiler benim isteklerim şimdiden teşekürler
-Rehber getirilmeli (varsa da pek aktif değiller)
-Sohbet düzenlemeli (biraz kafa karıştırıcı ve rütbeliler ayrı oyuncular ayri bir renk ve ozel mesaj da ayrı renk olsun)
-Komutlar türkçeye çevrilmeli
-yeni rütbeler getirilmeli
- tap duzelitilmeli oyuncu adları sağ yerine solda olmali (bana gore)
-sağdaki bilgi alanı güncellenmeli
Bunlar benim düşüncelerim şimdiden teşekürler

AmIMad_

Aktif Üye
Merhaba konyacraft yetkilileri uzun zamandir skyblock oynuyorum 2 gündür serverinizde skyblock oynuyorum bana biraz kafa karıştırıcı geldi bana göre bunlar her skyblock serverinde olmali altakiler benim isteklerim şimdiden teşekürler
-Rehber getirilmeli (varsa da pek aktif değiller)
-Sohbet düzenlemeli (biraz kafa karıştırıcı ve rütbeliler ayrı oyuncular ayri bir renk ve ozel mesaj da ayrı renk olsun)
-Komutlar türkçeye çevrilmeli
-yeni rütbeler getirilmeli
- tap duzelitilmeli oyuncu adları sağ yerine solda olmali (bana gore)
-sağdaki bilgi alanı güncellenmeli
Bunlar benim düşüncelerim şimdiden teşekürler
İsteklerinize kesinlikle katılıyorum.Aydınlatmak amaçlı demek istedim yetkili kadroda rehber tarzı yetkililer bulunmamakta.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.