• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Melih Offical Ban Yesin Herkezi Hapis Etti Çıkarmıyor!!

Ban Yemelimi Bu Şerefsiz

• Tabii ki Yemeli

• Yememeli

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kesinlikle katılıyorum kardeşim. Çok haklısın. Bu adam Allah'a bile küfür etmişti, bir insanda böyle (söylemek istemiyorum.) olamaz.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Benıde Ettı Sakasına Sonra Cıkardı

Mcanik

Süper Üye
Işıklandırmalar redstone torch ile olsa korku filmi gibi olurmuş :D Bir yetkili gördüğünde gerekeni yapacaktır.

Merak Ediyorum Hangi, Maddeyi Kullanıyorsunuz?
Çünkü, şu konuları Tekrar, Tekrar, Açıyorsunuz.
Ne Zaman, biticek şu mesele?
Hani bunları Yapmak için. Bir Madde, kullanıyorsunuzdur.
Ne Zaman, Biticek diye Merak ediyorum.
Forumu şu boş şeylerle uğraştırmayın lütfen.

Bencede Ban Yemeli Küfür Eden Bir Oyuncu Kendisi Hem Küfür Hemde
End Port Tuzagı Yapıyo End Port'a Girince Spam Dan Atıyo Genellikle.
Ban Atılmalı Bence !

MelihOffical

NAMI DEĞER YESİLPANTER XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Cıvdıvmamak elde Değil .... Ayrıca batuhan reis yeni video at amk , Ben Namı Değer YESİLPANTER Ulia Ban yesemde yine gelicem buraya ... 4 yıldır ban yiyorum yine bu serverdeyim beni hic bi güc bu serverden alıkoyamaz ...

Melih adlı şahıs in bir çok kez uygunsuz davranışlarına şahit oldum. Ve bunlardan en başta geleni ise İslam aleminde Allah'a bir çok kez küfür kullanarak isyan etmiştir.
Bunun üzerine herkesin Melih adlı şahıs a yanıtları yağmur gibi yağdı ve Melih adlı şahıs artık dozunu kaçırarak oyuncuları uygunsuz davranış olarak belirlediğimiz Ender portalı ile bir çok kişiyi hapis ederek etkisiz hale getirmiştir..Banlanması üzerine başka bir hesap açıp ikonia servetinden çevrimiçi olmaya hak kazanıyor..

Ve bu olay üzerine Melih adlı şahıs ın Ban gibi ağır yüklü ceza talebinde bulunuyorum
------------------------------------------
Bu arada yetkililer artık creativeye girince spawn yerinde doğmak ile Ender portaldan çoğu kişiyi kurtarmıştır bilgilerinize..

MelihOffical

Ulan burda öyle bi efendisinizki sunucuda sövün edin burda virgülü bile doğru yazın bu nasıl bişeydir allahım.
öyle nickime giripte allaha söverek ban attıramassınız . daha etkili yalanlarla gel

Ulan burda öyle bi efendisinizki sunucuda sövün edin burda virgülü bile doğru yazın bu nasıl bişeydir allahım.
öyle nickime giripte allaha söverek ban attıramassınız . daha etkili yalanlarla gel
Melih bazı kişiler forumdada neyse oyundada öyledir ama burda kelimelerine dikkat etmelisin seni bildirmek durumundayım.

MelihOffical

Bune cesarretir yiğidim beni mutlaka ara . Bildir bre susak oyundada böyleymişte öyleymişte ulan yemeyin bizi oyunda şeytan burda meleksiniz .

Mcanik

Süper Üye
Bune cesarretir yiğidim beni mutlaka ara . Bildir bre susak oyundada böyleymişte öyleymişte ulan yemeyin bizi oyunda şeytan burda meleksiniz .
Burada ceza veriliyor kardeşim :D Oyunda bir çok kişi küfür ettiği için pek önem arz etmiyor.

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Merak Ediyorum Hangi, Maddeyi Kullanıyorsunuz?
Çünkü, şu konuları Tekrar, Tekrar, Açıyorsunuz.
Ne Zaman, biticek şu mesele?
Hani bunları Yapmak için. Bir Madde, kullanıyorsunuzdur.
Ne Zaman, Biticek diye Merak ediyorum.
Forumu şu boş şeylerle uğraştırmayın lütfen.
Gayet Gerekli Bir Konu Olmuş Bence...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.