• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv küfürler üstüne küfürler bakarmısnz

@slayermanq milletin ettiği küfürleri ss alıp buraya atmanın sebebi chat'ini kirletmesi, olumsuz örnek davranış vs. değil mi?
Sen bu konuyu açtın, aradan birkaç gün geçiyor ve Survival forumundaki diğer konulara bak. Konular, küfür kullandığını ve dolandırıcılık yaptığını gösteriyor.
Bu yorumu buraya atmamın sebebi önce kendi davranışlarını düzeltip sonra milleti suçlaman gerekir. Ha bir de oyunda vipsin, yani tag'ınla adamlardan üstünsün. Bu üstünlüğü kötü niyetlerne alet etme.

@slayermanq milletin ettiği küfürleri ss alıp buraya atmanın sebebi chat'ini kirletmesi, olumsuz örnek davranış vs. değil mi?
Sen bu konuyu açtın, aradan birkaç gün geçiyor ve Survival forumundaki diğer konulara bak. Konular, küfür kullandığını ve dolandırıcılık yaptığını gösteriyor.
Bu yorumu buraya atmamın sebebi önce kendi davranışlarını düzeltip sonra milleti suçlaman gerekir. Ha bir de oyunda vipsin, yani tag'ınla adamlardan üstünsün. Bu üstünlüğü kötü niyetlerne alet etme.
DOLANDIRICLIK YAPMIYORUM BANA DÜŞMAN OLANLARIN SÖYLEDİYİ LAFLAR YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM

DOLANDIRICLIK YAPMIYORUM BANA DÜŞMAN OLANLARIN SÖYLEDİYİ LAFLAR YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM
Kanıtlar, deliller ortada. Neyse konuyu daha fazla uzatmayaağım. Benim sana anlatmak istediğim tam olarak bu değildi.

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.