• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

küfür

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Kendisine "burası benim arsam" dedikten sonra küfür etmiş şahıs, nedensiz olabilir ama sende ona aynı küfürü etmişsin.
Olabilir Ama Onun Küfür Ettiğini SS le Kanıtlıya Bilirsiniz.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Bence Bu Konu Hakkında, Fazla Ayakta Durmayalım.
Çünkü, Niteliksiz Bir Olay, Ben Şahsen Bu Yaşanan Duruma Bi Anlam Veremedim.
Bu Arada @emrekral Bu Şahısdada Suç, Var Ama.
Neyse, Bırakın Gitsin Buda Gereksiz, olmuş.

Fotografa gore Emre haksiz gibi gozukuyor. Hakli olsada kimse kimseye kufur filan edemez kusura bakmasin o da :).

Mcanik

Süper Üye
ben ordaki s.g arsamdan uzklaşması için dedim bir kaç kere insanca gidermisin dedim ve bana s.g dedi bene burası bnm arsam dedim sonra bu küfür yazdı bene o ara s.g edim ve ss aldım yani olay tam oalrak bu :)
Yinede onun sana söylediği küfür ile sende ona küfür etmişsin.Burada onun kadar sende suçlusun diye düşünüyorum.

KollarimiVerin

Editör Adayı
ben ordaki s.g arsamdan uzklaşması için dedim bir kaç kere insanca gidermisin dedim ve bana s.g dedi bene burası bnm arsam dedim sonra bu küfür yazdı bene o ara s.g edim ve ss aldım yani olay tam oalrak bu :)
Bilemeyeceğim Ama Argo, Kullanmışsın.
Olsun, Yinede Fakat, Arkadaşın Küfür, Etmesi Yanlış.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.