• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv küfür (xDisTuRBeD)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
küfür söz konusu üstelik bu sefer basit bir küfür değil.. susturma cezası uygun görülmeli

Ekli dosyalar

Lowxy

Süper Üye
O kadarda ağır küfür göremedim.Büyük ihtimalle editörler konuya çözüldü işareti koyup bırakır,yani birşey olucağını sanmıyorum.Ağır küfür etsede aynı şey olurdu,serverle ilgilenen ve önemseyen bir yetkili yok.

Merhaba, ekran görüntüsünde küfür edildiğini tespit ettik. Gerekli ceza verilecektir.

http://www.konyacraft.com/rapor-396 adresinden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

O kadarda ağır küfür göremedim.Büyük ihtimalle editörler konuya çözüldü işareti koyup bırakır,yani birşey olucağını sanmıyorum.Ağır küfür etsede aynı şey olurdu,serverle ilgilenen ve önemseyen bir yetkili yok.
Merhaba, biliyor olmanız gerekir ki Creative-1 sunucusu ile ilgileniyordu ''Yönetim'' ekibi. Şimdi ise yeni açılan Creative-1 sunucusu için hatalar gideriliyor. Bu yüzden ''Yönetim'' kadrosu cezaları vermekte biraz geç kalıyor. Ancak bu halde bile açılan 326 konunun 168'ini incelediler ve sadece 13 rapor reddettiler. Kısaca çok istediğimiz sunucu ile ilgilenme olayını gerçekleştiriyorlar şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...