• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Küfür (Ultraviolence)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Diyebilirsin ? Diyemez misin ? :D Boş yapma.
orası beni hiç ilgilendirmez sen küfür ettin mi?, evet o zaman uzatmaya gerek yok sadece 1 kişi bunu yapsa sorun yok fakat konuşmalar küfür argo dolu madem kendinize konuşmanıza hakim olamıyorsunuz konuşmayı kapatın o zaman.. bizim huzurumuzu bozamazsınız.. ''Dante The Demon Slayer'' burda sana cevap olarak yazdım fakat sana bir şey demedim yanlış anlama lütfen.. :)

Son düzenleme:

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
BELKİDE SURVİVAL GAMES DİYOR DEMİ ?
küfür edeni uyarmak artık saçma zaten uyarsamda genel olarak sonuç değişmez çünkü zaten ediyor ve etmemesi gerek tiğini biliyor ben bunu yapıyorum çünkü yaptıklarının farkına varmayan insan daha farkl kuralları çiğnemeye devam eder.. ve neden suvival games desin sencede saçma değilmi yanında bir kelime vs. olsa neysede zaten öncesinde kimse sormamışdıda birşey mesela biri deseki ''neye girelim'' oyun olarak cevap olarak sg. diyebilir oyun anlamında fakat öyle mantıklı bir şey değil.. uzatmaya gerek yok..

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Ben istediğim yerde istediğim gibi davranırım :) Boş yapmamanı öneririm.Ve arkadaş ortamımda da onlar istediğim gibi konuşurum (istemezlerse konuşmam).Sende forumda ile oyunda farklı olduğunu herkes biliyor.Aslında forumda da aynı oyunda da aynı olan çok az kişi var yani cahilliğe çare yok.:) Ve Allah'a söven dediği OmerTheWarrior'a diyor onu.Boş işler :D Ve burda düzgünce davranmamın sebebi ise burda gerçekten kuralların olmasıdır.Hem azıcık umrumda değil benim ne yapıp yapmadığım.Eren (TheRazorGod) Bile biliyor svye millete sövüp ve svnin huzurunu bozmak için girdiğimi.Ceza istedim editör alınınca artık dedi kendisi.Ben oynamak için girmiyorum sayın cahil arkadaş.Bilen biliyor benim serverin huzurunu bozmak için girdiğimi.
sen istediğin gibi davran bende istediğim zaman ss alırım seni ilgilendirmez o zaman zaten küfür etmeyi göze alıp hayla savunma yapıyorsan neden şikayet edilmekden rahatsızsın?

orası beni hiç ilgilendirmez sen küfür ettin mi?, evet o zaman uzatmaya gerek yok sadece 1 kişi bunu yapsa sorun yok fakat konuşmalar küfür argo dolu madem kendinize konuşmanıza hakim olamıyorsunuz konuşmayı kapatın o zaman.. bizim huzurumuzu bozamazsınız.. ''Dante The Demon Slayer'' burda sana cevap olarak yazdım fakat sana bir şey demedim yanlış anlama lütfen.. :)
Yo oldukça da bozarım bro :) Pvp ve fcde istediğim gibi can sıkıntısından kavga çıkartıyorum sadece huzur bozmaya giriyorum servere uğraştığım yok zaten xd

emrekral

Süper Üye
merak etme tekrar ss alırım ben rahat ol sen ayrıca bunu sadece banamı diyorsun biz burda boşunamı ss alıyoruz onlarca kişi amacımız belli bunu tekrar etmemelisiniz yaptığınız hoş bir davranış değil ayrıca hiç bir kaybı olmayanlar olduğu gibi olanlarda olacaktır IP değiştirip başka hesapla girsen bile jesabını kaybedersin belkide seri kasan biri bu sayede hesap kaybedecek amaç kişinin pişman olmasıdır..
Bunu sana demedim, neden bu kuşkuya kapandın?

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Yo oldukça da bozarım bro :) Pvp ve fcde istediğim gibi can sıkıntısından kavga çıkartıyorum sadece huzur bozmaya giriyorum servere uğraştığım yok zaten xd
bizi sinir etmek için burda olduğunu söylüyorsun ama bunun mantıklı bir açıklamasını yapamıyorsun özgürlük çevreye, insanlara rahatsızlık vermeden her istediğini yapmaktır senin bu yaptığın büyük bir suç!

Son düzenleme:
bizi sinir etmek için burda olduğunu söylüyorsun ama bunun mantıklı bir açıklamasını yapamıyorsun özgürlük çevreye, insanlara rahatsızlık vermeden her istediğşni yapmaktır senin bu yaptığın büyük bir suç!
Ya ne için bu kadar saçma bir mesaj yazma gereği duydun?
Ve yazı yazarken daha dikkatli yazabilir misin? yazım hataların beni biraz rahatsız etti.Ve @Dante The Demon Slayer'in hiç birini rahatsız ettiğini görmedim.Bizlere özgürlüğü anlatma gereğin nedir?

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Ya ne için bu kadar saçma bir mesaj yazma gereği duydun?
Ve yazı yazarken daha dikkatli yazabilir misin? yazım hataların beni biraz rahatsız etti.Ve @Dante The Demon Slayer'in hiç birini rahatsız ettiğini görmedim.Bizlere özgürlüğü anlatma gereğin nedir?
tekrar uyarıyorum! benim hakkımda gereksiz cümleler kurmayı bırak konuyu anlamadığım ortada.. paylaşımlarım hakkında ki fikirlerin sende kalsın ihtiyacım yok!

Samet_VIP

"ÖLDÜ"
Tartışma çıkartmaya son ver.Özel konuşmaya gel yalan söyleyen tatlı çocuk:)
forumdan yasaklama yersen şaşırma yaptığın aşağılayıcı yorumların rahatsızlık veriyor kimsenin hakkında böyle yorumlar yapmaya hakkın yok kaç yaşında olduğunu biliyorum daha fazla konuşma aşağılayıcı yorumlar yapma sen bana tatlı çocuk falan diyemezsin

AmIMad_

Aktif Üye
Selam, şikayet ettiğiniz kişinin hakaret ettiği tespit edildi. En kısa sürede gerekli yaptırım uygulanacaktır. Konu kilitlenmiştir.

Rapor durumuna bakmak için: "Buraya tıklayınız".

Ayriyeten, konudaki mesajları okumadım çünkü anlamsız bir tartışma olduğunu tahmin edebiliyorum. @Samet_VIP editör panelinde fazlalık gibi durdukları ve anlamsız olduğu için böyle ufak çaplı hakaretleri bildirmeyiniz sadece şahsı uyarınız. Eğer devam ederse bildirebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...